Za darmo

Darmowe testowanie mopów i miotełek Swiffer

darmowe mopy od swiffer

Lubisz porządek i czystość w swoim domu? Swiffer to uznana na zachodzie marka mopów do sprzątania i mycia podłóg. To obok Viledy jeden z liderów na rynku. Teraz można przetestować jeden z ich produktów.

W ramach akcji testowania można otrzymać 1 ze 500 zestawów startowych mopów Swiffer Sweeper Wet Dry ze ściereczekami i zapasem wkładów. Zestaw zawiera grube, suche ściereczki, które pochłaniają do 3 razy więcej brudu, kurzu i włosów w porównaniu do konwencjonalnych mioteł. Jest to specjalnie opracowana gruba tkanina z unikalną strukturą 3D dopasowuje się do powierzchni podłogi. Zestaw zawiera również mokre ręczniki podłogowe o unikalnej strukturze 3D, które usuwają i zatrzymują brud i kurz oraz pozostawiają świeży zapach.

Sam mop Swiffer posiada głowicę 360°, dzięki której można wycierać podłogi w dowolnym miejscu – nawet w trudno dostępnych miejscach.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jeśli chodzi o miotełki Siffer do usuwania kurzu to jest to skuteczny sposób na walkę z uciążliwym brudem, kurzem, jak i również niektórymi alergenami. Wkłady syntetyczne pochodzą w 33% z recyklingu. Wymienne wkłady sprawdzą się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, pozostawiając je wolne od zabrudzeń. Produkt działa również w przypadku sierści zwierząt domowych. W opakowaniu znajdziesz aż 10 wymiennych końcówek do miotełki. Utrzymaj upragniony porządek wraz z Swiffer.

Zestaw:

 • 1x Zestaw startowy Swiffer Sweeper

Testowanie mopów i miotełek odbywa się w ramach większej akcji Everyday. Wartość zestawu to 110 PLN. Rekrutacja trwa do 13 listopada 2023. Pula darmowych zestawów mopów to 500 sztuk.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową, należy zalogować się na swoje konto i zgłosić chęć udziału w testowaniu. Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania otwarte i zamknięte w formularzu rekrutacyjnym oraz podać swoje dane adresowe, na które zostanie wysłany zestaw testerski Swiffer. Warunkiem udziału jest napisanie odpowiedzi na pytanie otwarte: Dlaczego Twoim zdaniem Swiffer Mop (Sweeper), to idealny produkt do sprzątania?

Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty pokrywa organizator.

O firmie Procter&Gamble

Procter&Gamble istnieje od 1837 roku, kiedy to dwóch Europejczyków, William Procter i James Gamble, rozpoczęło działalność w amerykańskim Ohio. 175-letnią historię fi rmy wyznaczają innowacje i wyróżniające się, markowe produkty. Obok popularnych proszków do prania, także kosmetyki, produkty do golenia, środki czystości do domu i artykuły zdrowotne opatrzone znanymi nazwami codziennie ułatwiają nasze życie. Wiele z tych zaufanych produktów, które towarzyszą nam na co dzień dostarcza Procter&Gamble.

Darmowe mopy Swiffer info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

11 Komentarze

 1. Chcę otrzymać darmowy mop

 2. Witam proszę mop do mycia podłogi. Nie ma dnia, abym, niw myła paneli w domu.

 3. Chcę przetestować darmowy mop.

 4. Bardzo chce przetestować mop,ponieważ przy 6 dzieci jest co robić. Dzieci przychodzą z dworu i co wchodzą do domu w butach, coś się wyleje farbki a i do tego pies.

 5. Chce przetestować darmowy mop ponieważ mam psa i ciągle ślady lap

 6. Bardzo chciałabym otrzymać takiego mopa

 7. Chciałbym otrzymać mopa

 8. proszę o darmowy mop do testowania

 9. Chetna do testowania mopa

 10. Dzień dobry poproszę mop do testów.

 11. Chętnie przetestuję mop swifferka

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo