Za darmo

Darmowe testowanie mopów i miotełek Swiffer

darmowe mopy od swiffer

DYSKUSJA

Lubisz porządek i czystość w swoim domu? Swiffer to uznana na zachodzie marka mopów do sprzątania i mycia podłóg. To obok Viledy jeden z liderów na rynku. Teraz można przetestować jeden z ich produktów.

W ramach akcji testowania można otrzymać 1 ze 200 zestawów startowych mopów Swiffer Sweeper Wet Dry ze ściereczkami i zapasem wkładów lub zestaw Swiffer Duster do usuwania kurzu. Zestaw z mopem zawiera grube, suche ściereczki, które pochłaniają do 3 razy więcej brudu, kurzu i włosów w porównaniu do konwencjonalnych mioteł. Jest to specjalnie opracowana gruba tkanina z unikalną strukturą 3D dopasowuje się do powierzchni podłogi. Zestaw zawiera również mokre ręczniki podłogowe o unikalnej strukturze 3D, które usuwają i zatrzymują brud i kurz oraz pozostawiają świeży zapach.

Z kolei Swiffer Duster to produkt polecany dla alergików, ponieważ wkłady syntetyczne pochodzące w 33% z recyklingu skutecznie przyciągają alergeny. W zestawie startowym znajduje się miotełka do kurzu wielokrotnego użytku i cztery wymienne końcówki czyszczące. Produkt sprawdza się bardzo dobrze do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni. Zadbaj o upragnioną czystość razem z Swiffer.

Sam mop Swiffer posiada głowicę 360°, dzięki której można wycierać podłogi w dowolnym miejscu – nawet w trudno dostępnych miejscach.

Jeśli chodzi o miotełki Siffer do usuwania kurzu to jest to skuteczny sposób na walkę z uciążliwym brudem, kurzem, jak i również niektórymi alergenami. Wkłady syntetyczne pochodzą w 33% z recyklingu. Wymienne wkłady sprawdzą się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, pozostawiając je wolne od zabrudzeń. Produkt działa również w przypadku sierści zwierząt domowych. W opakowaniu znajdziesz aż 10 wymiennych końcówek do miotełki. Utrzymaj upragniony porządek wraz z Swiffer.

W aktualnej edycji testowania można zgarnąć następujący zestaw:

 • 1x zestaw do czyszczenia podłóg Swiffer Sweeper

 

zestaw startowy mop swiffer sweeper

Zestaw mopujący otrzymany w jednej z akcji testowania Swiffer

Testowanie mopów i miotełek odbywa się w ramach większej akcji Everyday. Wartość zestawu to 110 PLN. Rekrutacja trwa do 11 czerwca 2024. Pula darmowych zestawów mopów to 200 sztuk.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową w serwisie EverydayMe, należy zalogować się na swoje konto i zgłosić chęć udziału w testowaniu. Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania otwarte i zamknięte w formularzu rekrutacyjnym oraz podać swoje dane adresowe, na które zostanie wysłany zestaw testerski Swiffer. W ankiecie należy także wskazać zestaw, który nas interesuje (mop czy zestaw do usuwania kurzu).

Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty pokrywa organizator.

O firmie Procter&Gamble

Procter&Gamble istnieje od 1837 roku, kiedy to dwóch Europejczyków, William Procter i James Gamble, rozpoczęło działalność w amerykańskim Ohio. 175-letnią historię fi rmy wyznaczają innowacje i wyróżniające się, markowe produkty. Obok popularnych proszków do prania, także kosmetyki, produkty do golenia, środki czystości do domu i artykuły zdrowotne opatrzone znanymi nazwami codziennie ułatwiają nasze życie. Wiele z tych zaufanych produktów, które towarzyszą nam na co dzień dostarcza Procter&Gamble.

Darmowe mopy Swiffer info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

15 Komentarze

 1. Chcę otrzymać darmowy mop

 2. Witam proszę mop do mycia podłogi. Nie ma dnia, abym, niw myła paneli w domu.

 3. Chcę przetestować darmowy mop.

 4. Bardzo chce przetestować mop,ponieważ przy 6 dzieci jest co robić. Dzieci przychodzą z dworu i co wchodzą do domu w butach, coś się wyleje farbki a i do tego pies.

 5. Chce przetestować darmowy mop ponieważ mam psa i ciągle ślady lap

 6. Bardzo chciałabym otrzymać takiego mopa

 7. Chciałbym otrzymać mopa

 8. proszę o darmowy mop do testowania

 9. Chetna do testowania mopa

 10. Dzień dobry poproszę mop do testów.

 11. Chętnie przetestuję mop swifferka

 12. Dodany link do zakończonej akcji P&G, a w opiste TRND…
  Czy to aktualna akcja?

  1. @Magda dzięki. Poprawione.

 13. Jestem babcia i w domu dwoje wnuków i dwa pieski więc bardzo chciałabym wypróbować mopy .Swiffer

 14. poproszę o mopa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo