Za darmo

Darmowe testowanie Nan ExpertPro Total Complete od Nestle

testowanie produktów dla dzieci z nestle

DYSKUSJA

Nestle po raz kolejny zorganizowało testowanie mleka specjalnego dla dzieci. Tym razem do zdoycia puszki z mlekiem Nestle Nan ExpertPro Total Complete 2.

Mleko, które można przetestować z maluszkiem za darmo to Nestle NAN EXPERTpro Total Complete 2. Jest to mleko następne dla zdrowych niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju Twojego Dziecka. Każdy maluszek rozwija się w swoim tempie, tak samo jak jego układ pokarmowy. W trosce o potrzeby delikatnego brzuszka Twojego Maluszka nasi eksperci na podstawie pond 65 lat badań nad mlekiem mamy stworzyli unikalną kompozycję składników dopasowanych do potrzeb delikatnych brzuszków.

Pula darmowych zestawów to 150 sztuk. Wartość jednej puszki 400g to ok. 55 PLN. Rekrutacja trwa do 14 lipca 2023 r.

Aby przetestować za darmo ze swoim dzieckiem mleko Nestle Nan ExpertPro Total Complete należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Zdrowy Start w Przyszłość i zalogować się na swoje konto. Następnie należy wypełnić ankietę zgłoszeniową i odpowiedzeć na wszystkie pytania otwarte i zamknięte.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń Nestle wybierze 150 osób, które otrzymają 1 puszkę preparatu Nestle NAN EXPERTpro Total Complete 2. Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty udziału pokrywa organizator.

O Nestle

Nestle zostało założone w 1866 roku przez niemieckiego farmaceutę Henriego Nestlé. Główna siedziba mieści się w Vevey w Szwajcarii. Nestlé jest największym przedsiębiorstwem światowym z branży spożywczej z obrotami rzędu 100 mld franków szwajcarskich rocznie oraz największym producentem żywności na świecie. Działa w ponad 80 krajach, sprzedając swoje produkty pod postacią ponad 8000 marek. W Polsce firma Nestlé rozpoczęła działalność w 1993 r. W swojej ofercie posiadała wówczas dwa produkty: Nescafe i Nesquik. Obecnie firma produkuje i sprzedaje produkty żywnościowe pod tak znanymi markami jak m.in. Nestle, Gerber, Winiary, Nałęczowianka, Perrier, Vittel czy Nescafe.

Testowanie Nestle info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo