Za darmo

Darmowe testowanie olejków Bio Oil

darmowe próbki olejku na blizny bio oil

DYSKUSJA

Bio Oil po raz kolejny rozdaje swoje kosmetyki do testów. Tym razem można o trzymać za darmo olejek do skóry wrażliwej, który posłużyć może do niwelacji rozstępów oraz blizn.

Olejek Bio Oil, który można otrzymać do testów za darmo to specjalistyczny produkt na blizny i rozstępy. Pomaga poprawić wygląd zarówno nowych, jak i już istniejących blizn. Według producenta olejek znacząco zmniejsza możliwość wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu, wahań wagi. Pomaga także poprawić wygląd już istniejących rozstępów.Dodatkową właściwością kosmetyku jest poprawa wyglądu nierównomiernego kolorytu skóry u osób z jasną i ciemną karnacją, a także wygładzanie skórę z oznakami starzenia się i ze zmarszczkami, zarówno na twarzy jak i na ciele.

W ramach testu można otrzymać 1 ze 100 naturalnych olejków do skóry wrażliwej Bio Oil. Wartość olejka w drogerii to ok. 85 PLN / 125 ml.

Testowanie Bio Oil trwa do 20 marca 2024 r.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wyrazić chęć udziału w akcji. Następnie należy wypełnić formularz rekrutacyjny i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Należy także organizatorowi zostawić wszystkie swoje dane adresowe. Po zakwalifikowaniu do testowania, organizator prześle całkowicie za darmo olejek do skóry wrażliwej Bio Oil.

O marce Bio-Oil

Testowanie olejków Bio Oil info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo