Za darmo

Darmowe testowanie papieru nawilżanego Velvet

darmowe chusteczki velvet

DYSKUSJA

Maj to chyba będzie miesiąc cash backów. Kolejna marka wystartowała z promocją, w której można otrzymać całkowity zwrot za zakup produktów. Tym razem chodzi o papier do … marki Velvet.

Już kilka akcji z testowaniem, loterią urodzinową i promocją cash back związanych z marką Velvet zapowiadaliśmy. Tym razem 120 osób będzie miało szansę przetestowania papieru nawilżanego marki Velvet.

W ramach prowadzonej rekrutacji do darmowego testowania można zgłosić się na testy następujących produktów:

  • nawilżany papier toaletowy Velvet Intima
  • nawilżany papier toaletowy Velvet Ultra Sensitive
  • nawilżany papier toaletowy Velvet Camomile & Aloe Vera

Zdobycz od Velvet przy okazji jednej z promocji cash back:

papier toaletowy promocja cash back

Nawilżany papier toaletowy Velvet Intima to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o kobietach, który zapewnia komfort i pewność siebie w każdych warunkach, niezależnie od miejsca i sytuacji. Przeznaczona do skóry wrażliwej delikatna formuła o subtelnym zapachu, odpowiednie pH oraz specjalnie dobrane składniki papieru nawilżanego Velvet Intima łagodnie pielęgnują miejsca intymne, przywracając uczucie świeżości i czystości po każdym skorzystaniu z toalety.

Z kolei pozostałe warianty papieru nawilżanego Velvet (Ultra Sensitive oraz Camomile & Aloe Vera) to odpowiedniki o nieco innym zapachu i przeznaczeniu. Wariant Velvet Camomile & Aloe Vera posiada w składzie ekstrakty aloesu i rumianku i dedykowany jest do ogólnych zastosować przez wszystkich członków rodziny. Z kolei Velvet Ultra Sensitive przeznaczony jest także dla dzieci i może pełnić funkcję chusteczki nawilżanej dla niemowląt.

Promocja Velvet trwa do 22 marca 2024. Aby wziąć w niej udział, należy przejść na dedykowaną stronę i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Pula zestawów przeznaczonych do testowania to 100 sztuk. Osoby, które otrzymają papier Velvet będą zobowiązane do przetestowania go i podzielenia się swoją opinią. Udział w testowaniu jest bezpłatny, a wszelkie koszty pokrywa organizator.

O Velvet

Velvet CARE to jeden z największych producentów wyrobów higienicznych w Polsce. Jesteśmy polską firmą powstałą w sierpniu 2013 roku w wyniku wykupu menedżerskiego, współfinansowanego przez fundusz inwestycyjny Avallon MBO II, spółki zarządzanej dotąd przez amerykański koncern Kimberly-Clark. Od 2015 roku dostępna również marka Velvet Baby dedykowana do najmłodszych odbiorców.

Testowanie Velvet za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
4
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. Czy można wziąć w tej edycji udział jeśli wzięło się udział w poprzedniej edycji ?

  2. Poproszę o próbki

  3. Poproszę o próbki

  4. Poproszę o próbki

  5. poproszę o próbki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo