Za darmo

Darmowe testowanie pieluszek Active Baby od Pampers

darmowe próbki pieluszek dla dzieci od Pampers

DYSKUSJA

Przetestuj za darmo nowe pieluszki Pampers Active Baby i dziel się opinią z innymi Klubowiczami Pampers.

Pieluszki Pampers Active Baby, które można otrzymać za darmo to innowacyjny produkt dedykowany najmłodszym. Pieluszki równomiernie rozprowadzają wilgoć po całej pieluszce, tak aby dziecko czuło się komfortowo i sucho przez całą noc. Jedna pieluszka Pampers Active Baby pomoże utrzymać suchość do 12 godzin, zapewniając wysokiej jakości sen dziecku.

„Zostań jedną z 300 osób, które wypróbują pieluszki Pampers Active Baby, zapewniające do 12 godzin ochrony przed przeciekaniem i odpowiednie nawilżenie, abyś razem ze swoim dzieckiem mógł się zrelaksować i cieszyć każdym momentem dnia.”

darmowa próbka pieluszek pampers

Opakowanie 174 pieluszek Pampers Active Baby kosztują około 120 PLN. Pula darmowych zestawów z pieluszkami Pampers to aż 300 sztuk.

Każda osoba, która zakwalifikuje się do testowania pieluszek Pampers otrzyma darmowy zestaw i zobowiązania będzie do wyrażenia opinii na ich temat oraz napisania krótkiej recenzji.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę i zalogować się w klubie Mamo To Ja. Wówczas należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na wymagane pytania. Na podstawie wypełnionych zgłoszeń, Pampers wybierze 300 rodziców, którzy otrzymają dla swoich dzieci pieluszki. Rekrutacja do testów trwa do 30 czerwca 2021 r.

O firmie Pampers

Pampers to najbardziej znany producent pieluszek dla dzieci. Marka należy do firmy Procter&Gamble, a jej założycielem był Vicot Mills – amerykański inżynier i chemik, który pierwsze pieluszki wymyślił w latach 50. XX wieku i testował je na swoich wnukach. Obecnie marka Pampers posiada w swojej ofercie duży wybór pieluszek i pieluchomajtek inspirowanych potrzebami dzieci. Priorytetem produktów Pampers jest bezpieczeństwo, komfort i niezakłócony rozwój dziecka. W swojej ofercie Pampers posiada 4 linie pieluszek: Pampers Premium Care, Pampers New Baby-Dry, Pampers Active Baby-Dry i Pampers Sleep&Play. Wszystkie pieluszki Pampers mają elastyczne boczki, żeby zapewnić maluchom jeszcze większą wygodę.

Testuj pieluszki Pampers info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Bardzo fajnyj product.Dziecku zrucznie w nim.Nie ma odlezyn.

  2. wygodni ceny.Fajnie podchodi do ciała

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo