Za darmo

Darmowe testowanie pieluszek Pampers Premium Care

darmowe próbki pieluszek dla dzieci od Pampers

Niedawno pisaliśmy o możliwości zamówienia darmowej próbki pieluszek Pampers. Tym razem akcja nieco większego kalibru, w której można otrzymać większą paczkę z pieluchami dla dziecka.

Pieluszek Pampers nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To jedne z najlepszych i najbardziej zaawansowanych produktów tego typu dla dzieci. Pieluchy Pampers Active Premium Care posiadają mikroperełki, które wchłaniają do 30 razy więcej wilgoci, niż same ważą i zamykają ją wewnątrz lepiej niż inne pieluszki. Unikalna warstwa Top Dry, pozostająca w ciągłym kontakcie ze skórą dziecka, została zaprojektowana, aby wchłaniać wilgoć i wysychać tak szybko, jak to możliwe. Według producenta warstwa Extra Sleep szybko wchłania wilgoć i równomiernie rozprowadza ją wewnątrz wkładu pieluszki. Rozciągliwe boczki dopasowują się do kształtów ciała i ruchów dziecka. Zapewniają wygodę i doskonałą ochronę przed przeciekaniem. Oddychające mikropory umożliwiają cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, tak by skóra Twojego dziecka pozostawała sucha. Wyprodukowane ze starannie dobranych materiałów by zapewnić doskonałą ochronę. Są superchłonne – mogą utrzymywać wilgoć z dala od skóry dziecka nawet do 12 godzin.

Rekrutacja rodziców na darmowe testowanie pieluszek Pampers trwa do 10 listopada 2022 r. W ramach akcji należy wypełnić krótką ankietę z pytaniami zamkniętymi i odpowiedzieć na pytanie zamknięte dlaczego to właśnie ty i twoje dziecko powinniście otrzymać darmowe pieluszki Pampers.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Pula darmowych zestawów dla dzieci z pieluszkami Pampers to 240 paczek. Każda paczka zawiera 68 sztuk pieluszek Pampers.

O firmie Pampers

Pampers to najbardziej znany producent pieluszek dla dzieci. Marka należy do firmy Procter&Gamble, a jej założycielem był Vicot Mills – amerykański inżynier i chemik, który pierwsze pieluszki wymyślił w latach 50. XX wieku i testował je na swoich wnukach. Obecnie marka Pampers posiada w swojej ofercie duży wybór pieluszek i pieluchomajtek inspirowanych potrzebami dzieci. Priorytetem produktów Pampers jest bezpieczeństwo, komfort i niezakłócony rozwój dziecka. W swojej ofercie Pampers posiada 4 linie pieluszek: Pampers Premium Care, Pampers New Baby-Dry, Pampers Active Baby-Dry i Pampers Sleep&Play. Wszystkie pieluszki Pampers mają elastyczne boczki, żeby zapewnić maluchom jeszcze większą wygodę.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Darmowe testowanie z Pampers info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

7 Komentarze

 1. Ja testuje na trnd.pl pieluszki Pampers Activ-dry. Godne polecenia :-)

 2. To jest usługa subskrypcji kontentu. Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat i zgodę osoby opłacającej rachunek aby móc korzystać z usługi subskrypcji. Użytkownik otrzyma 3 wiadomości SMS tygodniowo, koszt otrzymanej wiadomości wynosi 6,15 zł brutto. Jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 6,15 zł brutto ma zastosowanie. Łączny miesięczny koszt usługi to: 73,80 brutto.
  Też mi darmowo

  1. @Bogdan czemu nie czytasz instrukcji? Mylisz okazję z reklamą którą należy pominąć po 5 sekundach.

 3. Dostałam się do projektu ale pieluszki dla mnie porażka. Nie dość ze dzieci budzą się przemoczone po nocy to w dzień częściej trzeba je zmieniać bo po oddaniu moczu pieluchy wisi jak worek. Do tego czuć moczem. Dla mnie porazka

 4. Mam takie same doświadczenie jak @Kasia. Na opakowaniu napisane „sleep & play”. Efekt jest taki że trzeba było przebierać dziecko dwa razy. Raz po nocy i raz popołudniu bo po każdym śnie było zalane łóżko i ubranka. Po moich testach z laniem wody na pieluszki pampers i z biedronki dada, pieluszki dada wchłonęły ponad 2 razy tyle wody zanim zaczęły wylewać a w sklepie kosztują 2 razy drożej. Pampersy produkt przereklamowany.

 5. Co za ściema? Dzisiaj jest 21 i już dziękują za udział? Zero wiarygodnych informacji.

  1. @Martha sprawdź aktualne projekty dokładnie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo