Za darmo

Darmowe testowanie pierścienia erekcyjnego Pleasure Ring od Durex

darmowe prezerwatywy durex

Trwa nabór chętnych do przetestowania za darmo gadżetu erotycznego – pierścienia erekcyjnego marki Durex. Czym on jest i właściwie dlaczego warto zgłosić swoją chęć udziału w teście – o tym w dalszej części wpisu.

Durex od wielu już lat stawia na innowacyjność i nowoczesne podejście do spraw seksualności (wcześniej informowaliśmy o możliwości przetestowania żeli intymnych Durex). Kształci, edukuje… i wypuszcza nowe produkty. Jednym z nich jest wspomniany wcześniej pierścień erekcyjny Pleasure Ring. Według Durexa pierścień erekcyjny Pleasure Ring oferuje doświadczenie czegoś zupełnie nowego. Dzięki niemu każdy może otworzyć się na nowy poziom przyjemności i poczuć się bohaterem każdej nocy, ponieważ Durex Pleasure Ring to proste i bezpieczne w użyciu oraz skuteczne rozwiązanie dla silniejszej i dłużej trwającej erekcji. Gwarantuje intensywną przyjemność na dłużej dla obojga partnerów. Nałożony na trzon penisa, usprawnia ukrwienie członka oraz tym samym umożliwia czerpanie pełnej przyjemności przez dłuższy okres czasu.

Gadżet erotyczny Durex Pleasure Ring kosztuje w aptece / drogerii ok. 25 PLN.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jeśli jesteś odważny lub odważna, lubisz próbować nowych rzeczy i nie boisz się rozmawiać na intymne tematy – to ta okazja na darmowe testowanie produktów Durex jest dla ciebie.

Aby dołączyć do testowania i zgłosić chęc udziału, należy przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz rejestracyjny. Po dokonaniu rejestracji wystarczy zalogować się na swoje konto i dołączyć do akcji „Durex Pierścień Erekcyjny – Otwórz się na nowy poziom doznań z nowością Durex!”. Po kliknięciu przycisku „weź udział” należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, potwierdzić swoje dane i wypełnić krótką ankietę. Na jej podstawie zostaną wybrani testerzy i testerki, które otrzymają gadżet erotyczny za darmo.

Rekrutacja do testu trwa do 29 kwietnia 2016 r.

Przetestuj gadżet Durex za darmo - dołącz info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo