Za darmo

Darmowe testowanie płatków śniadaniowych z Nestle

nestle i darmowe testowanie

DYSKUSJA

Do jednych ze sztandarowych produktów Nestle należą płatki śniadaniowe. Wszyscy chyba kojarzą takie marki jak Corn Flakes, Lion, Nesquik, Chocapic czy Cini Minis. I to właśnie z tymi ostatnimi płatkami śniadaniowymi trwa obecnie rekrutacja do testowania produktów śniadaniowych Nestle. Jak je otrzymać za darmo? O tym poniżej.

W ramach testu można otrzymać chrupiące płatki śniadaniowe Nestle w następujących wariantach:

 • Cini Minis Churros- są tak cynamonowo zakręcone i superchrupiące, że aż trudno im się oprzeć. Już teraz zgłoś się do udziału w projekcie i nie daj się rutynie.

Pula darmowych zestawów Nestle to 400 sztuk. Płatki śniadaniowe Nestle kosztują w sklepie ok. 8 PLN / 350 g.

Rekrutacja do testowania płatków śniadaniowych Nestle trwa do 12 lipca 2021 r. Aby wziąć w niej udział należy przejść do serwisu TRND i wypełnić ankietę zgłoszeniową. W celu wysłania zgłoszenia należy posiadać konto w tym serwisie.

Firma Nestle

Nestle zostało założone w 1866 roku przez niemieckiego farmaceutę Henriego Nestlé. Główna siedziba mieści się w Vevey w Szwajcarii. Nestlé jest największym przedsiębiorstwem światowym z branży spożywczej z obrotami rzędu 100 mld franków szwajcarskich rocznie oraz największym producentem żywności na świecie. Działa w ponad 80 krajach, sprzedając swoje produkty pod postacią ponad 8000 marek. W Polsce firma Nestlé rozpoczęła działalność w 1993 r. W swojej ofercie posiadała wówczas dwa produkty: Nescafe i Nesquik. Obecnie firma produkuje i sprzedaje produkty żywnościowe pod tak znanymi markami jak m.in. Nestle, Gerber, Winiary, Nałęczowianka, Perrier, Vittel czy Nescafe.

Testowanie płatków śniadaniowych Nestle info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

13 Komentarze

 1. chcę otrzymać prubki

  1. Bardzo bym chciała otrzymać próbki

  2. Chętnie przetestuje platki Nestle

 2. Proszę o darmowe próbki

 3. chcę przetestować chrupki

 4. Proszę o próbki Nestlé.

 5. Chciałabym otrzymać próbki. Chętnie przetestuje

 6. Chcę otrzymać próbki.

 7. Chętnie przetestuje platki

 8. Ja wlasnie otrzymałam swoje próbki nestle

 9. Chcę otrzymać próbki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo