Za darmo

Darmowe testowanie podpasek Naturella

damowe próbki podpasek od naturella

Portal Everyday zorganizował kolejne testowanie. W obecnym etapie można przetestować za darmo podpaski Naturella Ultra.

Podpaski, które można otrzymać do testów za darmo to Naturella Ultra Night oraz Naturella Ultra Normal Pluss. Oprócz darmowych podpasek organizator testowania do każdego zestawy dołącza darmowy gadżet firmowy w formie torby na zakupy z lnu.

Podpaski ze skrzydełkami Naturella Ultra Night mają wkład chłonny zawierający włókna o podwójnym działaniu, które wchłaniają wilgoć i zapobiegają odkształcaniu się podpaski, dzięki czemu można czuć się komfortowo i swobodnie, bez względu na to, co właśnie robisz.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Z kolei podpaski Naturella Ultra Normla Plus, które można przetestować za darmo posiadają wkład chłonny z włóknami o podwójnym działaniu, które skutecznie wchłaniają wilgoć i zapobiegają odkształcaniu się podpaski. Dodatkowo, jako jedyne produkty higieniczne dla kobiet, zawierają Dermacrem – suchy balsam o udowodnionym działaniu zapobiegającym podrażnieniom skóry. Podpaski Naturella Ultra Normal Plus są dłuższe niż podpaski Normal, co gwarantuje wygodę i skuteczniejszą ochronę.

20 sztuk podpasek Naturella Ultra w drogerii kosztują około 9 PLN.

Rekrutacja do testowania podpasek Naturella trwa do 27 września 2023 r. Pula darmowych zestawów to 150 zestawów z podpaskami oraz gadżetem z logo Naturella . Aby wziąć udział w testowaniu należy wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie dlaczego to właśnie ty powinnaś otrzymać darmowy zestaw podpasek do testowania.

O marce Naturella

Marka Naturella należy do koncernu Procter & Gamble, a w jej portfolio wchodzą podpaski, wkładki higieniczne i tampony. Naturella to marka bez wątpienia wybierana przez miliony kobiet na całym świecie, które cenią ochronę i wygodę podczas miesiączki.

Testowanie podpasek Naturella - rekrutacja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Chce zmienić podpaski , A chciałabym wypróbować właśnie te

  2. Dla córki chce żeby wyprobowala.

  3. Chciałabym wyprubowac właśnie tych podpasek naturella

  4. Od samego początku używam podpasek naturella uwielbiam ich naturalny skład. Podpaski naturella są idealne dla kobiet, które cenią sobie naturalny skład, jak i również posiadają wrażliwą skórę.
    Chętnie przyjęłabym taki prezent z okazji zbliżającej się jesieni.

  5. chciałabym bardzo wypróbować podpaski naturella,kiedyś kupowałam tylko nie cienkie,później używałam najtańszych,teraz z wiekiem potrzebuję takich żeby nie urażały,nie podrażniały ,naturalnych.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo