Za darmo

Darmowe testowanie produktów Tena

Darmowe próbki podpasek Tena

DYSKUSJA

O tym, że można zamówić próbki produktów marki Tena za darmo pisaliśmy wielokrotnie tutaj. Obecnie trwa rekrutacja do testowania pełnowartościowych produktów Tena.

Produkty Tena przeznaczone są m.in. dla kobiet, które cierpią na inkontynencję, czyli nietrzymanie moczu. Produkty Tena dla osób z taką przypadłością są uznane przez środowisko. Są wiodącym rozwiązaniem dla osób z nietrzymaniem moczu. Według producenta Tena Lady to niezwykle stylowa i dyskretna bielizna chłonna, która skutecznie chroni przed przeciekaniem i zapewnia komfort noszenia. Dzięki różnym rozmiarom i kolorom (delikatny kremowy oraz elegancki czarny) bielizna chłonna TENA Lady Pants sprawdzi się w każdej sytuacji – zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Przypominające klasyczną bieliznę, majtki TENA Lady Pants pasują do koronkowych staników, dzięki czemu możesz czuć się kobieco w każdej stylizacji.

Pula darmowych zestawów Tena Lady to 100 sztuk.

Aby wziąć udział w testowaniu i zostać jedną ze 100 testerów, należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić zgłoszenie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Rekrutacja do darmowego testowania Tena trwa do 18 lipca 2021 r.

O firmie Tena

Tena to firma oferująca najlepszą na rynku ochronę dla osób z nietrzymaniem moczu. Oferuje produkty i usługi, które minimalizują wpływ inkontynencji na codzienne życie ludzi.

Darmowe testowanie Tena info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo