Za darmo

Darmowe testowanie suplementów diety Natura Mix Advanced od Aboca

darmowe suplementy diety od aboca

Wypróbuj w najnowszym darmowym testowaniu TRND Aboca Natura Mix Advanced za darmo – suplement diety, który pomoże Ci zadbać o swoje zdrowi. Darmowe testowanie suplementu Aboca Natura Mix Advanced – przeczytaj więcej, by poznać rewelacyjne korzyści dla Twojego zdrowia!

Aboca Natura Mix Advanced to suplement diety oparty na naturalnych składnikach roślinnych, który wspiera funkcjonowanie organizmu. Zawiera ekstrakty ziołowe takie jak: żeń-szeń, kozłek lekarski, melisa, karczoch, kminek, miłorząb japoński, miłorząb dwuklapowy i owoc głogu. Suplement pomaga wzmocnić układ odpornościowy, poprawić trawienie, a także łagodzić stres i zmęczenie.

W ramach akcji otrzymuje się za darmo następujący zestaw składający się z:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • 1x Aboca Natura Mix Advanced Wsparcie
  • 1x przewodnik projektu w wersji online

Pula darmowych suplementów to 700 sztuk. Cena Aboca Natura Mix Advanced może się różnić w zależności od sklepu oraz kraju. W Polsce cena suplementu wynosi około 90-100 złotych. Rekrutacja do testowania trwa do 28 marca 2023 r.

Aby wziąć udział w rekrutacji do testowania Aboca należy przejść i zalogować się do swojego konta w serwisie TRND oraz wypełnić ankietę, w której należy odpowiedzieć na pytania zamknięte związaną ze swoją aktywnościa w mediach społecznościowych oraz zdrowiu.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani ambasadorzy marki, którzy otrzymają za darmo zestaw suplementów Aboca. Wszelkie koszty udziału pokrywa organizator.

O firmie Aboca

Aboca to włoska firma farmaceutyczna, która została założona w 1978 roku. Jej założycielami są Valentino Mercati i Sebastiano Guerriero. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji naturalnych leków, suplementów diety oraz kosmetyków opartych na substancjach pochodzenia roślinnego. Aboca stawia na innowacyjność i rozwój, prowadząc badania nad nowymi składnikami i technologiami produkcji. Misją firmy jest promowanie zdrowego stylu życia oraz dbałość o środowisko naturalne.

Testowanie Aboca info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo