Za darmo

Darmowe testowanie ubrań dla dzieci od Reima

reima test patrol - testowanie ubrań

Masz szansę dołączyć do niezwykłego projektu razem z marką Reima – Test Patrol! Reima poszukuje rodziców i dzieci, którzy chcieliby wziąć udział w przetestowaniu najnowszych kolekcji ubrań na zimę.

Reima, z ponad 80-letnim doświadczeniem w projektowaniu funkcjonalnej odzieży dla najmłodszych, daje Ci możliwość wpływu na kształtowanie przyszłych trendów. Jeśli Twoje dziecko kocha aktywność na świeżym powietrzu i ceni sobie komfort oraz wygodę, to ta okazja jest właśnie dla Was!

Z perspektywy dziecięcych marzeń, świat staje się areną pełną nieodkrytych możliwości! Radość z zabaw na świeżym powietrzu rośnie wraz z komfortową, funkcjonalną odzieżą, która nie krępuje ruchów. Przez niemal 80 lat głównym celem w Reima jest tworzenie takiej odzieży. Już od wielu lat Reima zachęca dzieci do testowania swoich produktów, bo to właśnie one są w tej kwestii prawdziwymi ekspertami.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aktualnie Reima poszukuje młodych odkrywców gotowych poddać nasze ubrania niezwykle wymagającym testom wytrzymałości w wieku 0-12 lat. Jeśli Twoje dziecko zostanie wybrane, Reima wyśle mu specjalnie wybrane ubranie do przetestowania. Potem nadejdzie czas na prawdziwe próby: w kałużach, na drzewach, w błocie, na placu zabaw. Ile przygód nasze ubrania wytrzymają?

W ramach testowania można wybrać 1 z kilku modeli kurtek zimowych, kombinezonów zimowych, butów oraz śniegowców Reima.

Wybrani testerzy otrzymają specjalnie wyselekcjonowane produkty z najnowszych kolekcji, które zostaną poddane rygorystycznym testom w różnych warunkach zimowych. Reima chce aby ich odzież sprostała najwyższym wymaganiom aktywnych dzieci, dlatego wszelkie opinie użytkowników są dla nich niezwykle cenne.

Wystarczy, że przekażesz nam swoje dane kontaktowe i krótkie uzasadnienie, dlaczego Twoje dziecko to idealny tester. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie. Ubrania Reima rozdawane są raz na tydzień. Akcja testowania ubrań trwa do 22 października 2023 r. Wszelkie koszty udziału i wysyłki pokrywa Reima.

Testowanie Reima info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo