Za darmo

Darmowe testowanie Yerba Mate od Vitamizu

darmowe testowanie napojów z vitamizu

Marka napojów funkcjonalnych Vitamizu poszukuje testerów swoich napojów. Jeśli chcesz dołączyć do tego wyjątkowego grona ambasadorów marki Vitamizu – to jest ku temu okazji.

Napoje Vitamizu według producenta tworzone są głównie na bazie ekstraktu z yerba mate, naturalnej kofeiny z zielonych ziaren kawy oraz obniżonej zawartości cukru trzcinowego lub stewii. Napoje Vitamizu nie zawierają konserwantów, dzięki czemu są zdrowszym zamiennikiem tego typu produktów.

Vitamizu to polska firma, która oferuje konsumentom napoje gazowane w ciekawych wersjach smakowych. W portfolio firmy obok Oranżady Wyborowej można znaleźć Vegan Cole, a także napoje Yerba Mate oraz Ginger.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby zostać testerem napojów Vitamizu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Ankieta zawiera pytania otwarte i zamknięte związane między innymi z zainteresowaniami ale także profilami w mediach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Instagram czy Tik Tok.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń Vitamizu wybierze najbardziej pasujące do ich profilu osoby i przekaże im darmowe napoje do testów.

Testuj z Vitamizu info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo