Za darmo

Darmowe testowanie Yerba Mate od Vitamizu

darmowe testowanie napojów z vitamizu

DYSKUSJA

Marka napojów funkcjonalnych Vitamizu poszukuje testerów swoich napojów. Jeśli chcesz dołączyć do tego wyjątkowego grona ambasadorów marki Vitamizu – to jest ku temu okazji.

Napoje Vitamizu według producenta tworzone są głównie na bazie ekstraktu z yerba mate, naturalnej kofeiny z zielonych ziaren kawy oraz obniżonej zawartości cukru trzcinowego lub stewii. Napoje Vitamizu nie zawierają konserwantów, dzięki czemu są zdrowszym zamiennikiem tego typu produktów.

Vitamizu to polska firma, która oferuje konsumentom napoje gazowane w ciekawych wersjach smakowych. W portfolio firmy obok Oranżady Wyborowej można znaleźć Vegan Cole, a także napoje Yerba Mate oraz Ginger.

Aby zostać testerem napojów Vitamizu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Ankieta zawiera pytania otwarte i zamknięte związane między innymi z zainteresowaniami ale także profilami w mediach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Instagram czy Tik Tok.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń Vitamizu wybierze najbardziej pasujące do ich profilu osoby i przekaże im darmowe napoje do testów.

Testuj z Vitamizu info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo