Za darmo

Darmowe testowanie z Warka Radler

Darmowe piwo i gadżety Warka Radler birofilistyka

DYSKUSJA

Warka poszukuje testerów – ambasadorów do nowego projektu związanego z piwami smakowymi typu radler.

W ramach testowania i udziału w akcji można otrzymać 9 puszek Warki Radler 0%. Jest to piwo bezalkoholowe, które zostało połączone z lemoniadą. Latem, w upalne dni ma za zadanie gasić pragnienie i dawać ukojenie po stresującym dniu.

Warka Radler 0% to produkt wprowadzony przez Browar Warka w 2014 roku. Od tego czasu Warka Radler zadomowiła się na polskim rynku i jest jednym z najpopularniejszych piw tej kategorii (radlery). Warka Radler 0,0% to mix piwa bezalkoholowego i cytrynowej lemoniady – klasyczny wariant smakowy, wybierany przez 75 % kupujących piwa tego rodzaju. Jest mniej słodki, niż popularne gazowane napoje orzeźwiające, ma także mniej kalorii.

Rekrutacja do udziału w projekcie odbywa się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Można zgłaszać się do 15 czerwca 2019 r. Łączna pula zestawów ambasadorskich to 1000 sztuk. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Niestety w regulaminie jest zapis, że należy posiadać minimum 500 fallowersów na Instagramie (jakiś absurd).

Aby wziąć udział w promocji i mieć szansę na otrzymanie darmowego piwa Warka Radler należy przejść na dedykowaną stronę internetową oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim połączyć swoje konto na Facebooku, podać link do profilu na Instagramie oraz odpowiedzieć na kilka prostych pytań związanych z aktywnością i sposobem spędzania wolnego czasu. Na podstawie tych wszystkich odpowiedzi zostanie wybranych 1000 osób, które otrzymają 9 dużych puszek Warki Radler 0%.

O Warce Radler

Warka Radler to marka piwa produkowana przez Grupę Żywiec w 2012 roku. Jego sprzedaż w 2013 r. przewyższyła sprzedaż wszystkich pozostałych radlerów łącznie. Piwo dostępne jest w dwóch wariantach smakowych – cytrynowym i jabłkowym. Jest połączeniem piwa i lemoniady cytrusowej lub soku jabłkowego. Od 2014 roku Grupa Żywiec wprowadziła do sklepów nowy wariant Radlera o zerowym poziomie alkoholu. Nowy wariant radlera Warki dostępny jest w w butelce zwrotnej 500 ml, puszce 500 ml i 4-paku puszek 500 ml i 300 ml.

Testowanie Warka Radler info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

11 Komentarze

 1. Super,fajnie,ale nie mam fejsa

 2. Niestety rekrutacja zakończona

 3. Jak zakończona jak do 3go sierpnia zbierają zgłoszenia :P

 4. Jestem za . Ale gdzie jest ta strona??

  1. @Iwona na dole wpisu masz przycisk z linkiem.

 5. Super, wysłałem zgłoszenie tylko czy jak kończę 18 lat 16 czerwca 2019 roku czyli za dwa tygodnie to czy jest szansa że się zakfalifikuję?

  1. @Dominik ciężko powiedzieć. Nie ma pewności.

  2. nie, nie możesz być małolatem w dniu zgłoszenia, a jak cie nie stać to jesteś frajerem, radler 4zl

 6. Nie 500 followersow tylko 5000 :O

  1. @Dominika to jeszcze lepiej. Życzę powodzeniu w szukaniu. Gdybym miał 5000 to bym z nimi nawet nie rozmawiał ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo