Za darmo

Darmowe testowanie zawieszek do toalety od Bref

darmowe produkty do toalet od bref

DYSKUSJA

Bref zorganizował testowanie swoich produktów do toalet. Jeśli chcesz wziąć udział w teście i otrzymać zestaw testerski za darmo – zapoznaj się z dalszą częścią wpisu.

Czy czujesz, że Twoja toaleta zasługuje na unikalny i luksusowy zapach? Gotowy na wypróbowanie nowej i innowacyjnej zawieszki toaletowej Bref Brilliant Gel All-in-1 dla absolutnie genialnego doświadczenia w toalecie? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś twierdzącą to ta okazja jest dla ciebie. Otóż Bref DeLuxe jest pierwszą zawieszką toaletową, która oferuje elegancki i subtelny zapach premium, inspirowany luksusowymi perfumami, jednocześnie zawsze oferując słynną czystość Bref. Produkt umieszcza się pod obrzeżem muszli toaletowej w miejscu gdzie pojawia się strumień wody i ciesz się wspaniałym zapachem. Bref Brilliant Gel zapewnia czystość, ochronę przed brudem, świeżość i blask – wszystko w jednym.

Zestaw ambasadora Bref składa się z opakowań Bref Brilliant Gel All-in-1 o wartości ok. 20 PLN.

Rekrutacja do testowania Bref trwa do 29 lipca 2021 r. Aby wziąć udział w akcji należy zalogować się na swoje konto w serwisie Team Clean oraz wypełnić ankietę profilującą. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 500 testerów, którzy otrzymają produkty do przetestowania.

Udział w akcji jest darmowy. Wszelkie koszty produktów i wysyłki pokrywa organizator testowania.

O firmie Henkel

Producentem płynu do naczyń Pur jest niemiecka firma Henkel. Koncern chemiczny Henkel posiada główną siedzibą w Düsseldorfie i specjalizuje się w produkcji środków pomocniczych i higienicznych do domowego i przemysłowego użytku. W Polsce fabryka Henkela znajduje się w Raciborzu. Do najbardziej znanych marek Henkel należą proszki do prania Persil Rex oraz środki czystości Pur, Clin, Bref, Somat. Henkel produkuje także kosmetyki pod marką Schwarzkopf, Fa, Bobas, Palette, Tadft, Schauma, Gliss Kur
czy Syoss.

Testowanie Bref info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Chętnie przetestuje

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo