Za darmo

Darmowe testowanie żeli intymnych od Unimil

darmowe prezerwatywy unimil skyn

DYSKUSJA

Unimil rekrutuje chętnych do darmowego testowania żeli intymnych. Chcesz je otrzymać? Zgłoś się do udziału w akcji testowania.

W ramach akcji testerskieJ Unimil ma do rozdania 100 zestawów składających się z następujących produktów:

  • Żel intymny Unimil Pure
  • Żel intymny i do masażu Unimil Soczysta Truskawka

Unimil Pure to silnie nawilżający żel intymny. Jego formuła daje uczucie niezwykłej delikatności, aby zapewnić maksymalną przyjemność obojgu partnerom. Pomaga złagodzić uczucie suchości pochwy i uczucie dyskomfortu.

Z kolei żel intymny i do masażu Unimil Soczysta Truskawka to zmysłowy żel, który jest idealnym dodatkiem do masażu ciała. Jego delikatna konsystencja sprawi, że wasze ruchy zyskają maksymalną miękkość. Dotykając żelu językiem można rozkoszować się jego subtelnym i słodkim smakiem. Żel do masażu Unimil może być nakładany na wszystkie części ciała, nawet te najbardziej intymne. Może być stosowany również jako nawilżający żel intymny. Idealny do użycia wraz z prezerwatywą. Nietłusty, na bazie wody.

Wartość całego zestawu Unimil to ok. 50 PLN. Pula darmowych zestawów to 100 sztuk.

Rekrutacja do testowania żeli intymnych Unimil trwa do 10 sierpnia 2022 r.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy z nim podać swoje podstawowe dane adresowe. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani testerzy i testerki, które otrzymają darmową paczkę z żelami intymnymi Unimil. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny, a wszelkie koszty pokrywa organizator testu.

O firmie Unimil

Firma Unimil to uznany i jeden z największych producentów prezerwatyw na Świecie. Firma ta powstała w Australii w 1905 roku. Obecnie działa na wszystkich kontynentach zatrudniając 13 000 ludzi w 16 krajach. Od prawie dwudziestu lat kojarzony jest z doskonałej jakości prezerwatywami. Cały czas rozwijamy się, nadając rytm zmianom zachodzącym na rynku. Teraz Polska czy Cool Brands to tylko niektóre z przyznanych marce Unimil nagród.

Testowanie żeli Unimil info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo