Za darmo

Darmowe twistery i hamburgery od KFC lub Burger King

Kupon KFC 2023 na darmową kanapkę

Co jakiś czas staramy się Wam prezentować ciekawe sposoby na otrzymanie gratisów. Tak jest i teraz. W tym wypadku opisujemy sposób na otrzymanie darmowego burgera w sieci restauracji szybkiej obsługi KFC i Burger King.

Te 2 sieci restauracji regularnie prowadzą badanie satysfakcji klientów. W związku z tym, kupując posiłki w KFC lub Burger Kingu możemy liczyć na specjalny paragon, na którym będzie napisane:

Badanie satysfakcji Gościa.
W ciągu 3 dni od daty wizyty odwiedź stronę i wprowadź poniższy kod. Podziel się swoją opinią i odbierz Junior Whoopera podczas twojej następnej wizyty.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Gdy otrzymamy taki paragon wystarczy, że wejdziemy na specjalną stronę internetową (każda z sieci restauracji posiada indywidualny adres. Linki bezpośrednie podajemy tradycyjnie na dole wpisu) i podamy przed rozpoczęciem ankiety jego numer.

ankieta burger king - darmowy hamburger

darmowy whooper junior w burger king

Po wypełnieniu ankiety otrzymuje się kod weryfikacyjny, który należy wpisać w odpowiednim polu zaproszenia do badania satysfakcji gościa. Na tej podstawie w restauracji (KFC lub Burger Kingu) zostanie nam wydany gratis – darmowy hamburger lub inne promocyjne danie. W przypadku KFC jest to darmowy twister. W przypadku Burger King jest to obecnie Whooper Junior (stan na styczeń 2019).

Otrzymany kupon na darmowego twistera lub hamburgera ważny jest z reguły przez 30 dni.

Akcja, o której mowa trwa już dobre kilka lat. Wynika z niej, że liczba gratisów otrzymanych w ten sposób jest nieograniczona. Aby jednak zakwalifikować się do badania, trzeba mieć trochę szczęścia. Dostęp do ankiet przyznawany jest losowo. Zatem jeśli trafi się Wam tajemniczy kupon, pamiętajcie, że otrzymaliście dar od losu.

Zawsze też możecie zwiększyć swoje szanse. Sposób jest dla wytrwałych i zdesperowanych. Polega na sprawdzeniu okolicznych stolików w poszukiwaniu pozostawionych kuponów z zaproszeniem do badania.

Ankieta KFC – darmowy twister

Zamiast Whooper Juniora można odebrać także za wypełnienie ankiety lody Sundae lub małą kawę. Na dedykowanej stronie należy wprowadzić 12 cyfrowy kod, a następnie wypełnić ankietę. Po ukończeniu ankiety otrzymujemy kod zwrotny, który trzeba wpisać w bon.

darmowy burger w burger king

Uwaga: Podobno w Burger Kingu kasjerzy mają możliwość drukowania paragonu z kodem do ankiety. Warto spróbować i poprosić takiego pracownika o paragon z kodem do ankiety.

Ankieta Burger King - darmowy hamburger info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

11 Komentarze

 1. Czesto do was wpadamy na pyszne wiadereczko z mezem i córeczka :-)

 2. Chciałam zapytać, czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, że kasjer w KFC chowa dla siebie wydrukowany paragon z rabatem? Taka sytuacja jest od dłuższego czasu w KFC Zakopianka w Krakowie.

  1. @Krystyna ja nie, ale pewnie zauważył że jest ankieta i zabrał by nie dostać negatywa. Nie mam pomysłu na inne wytłumaczenie.

  2. Witam, faktycznie trwa ta procedura wśród pracowników we Włocławku na ulicy Kruszyńskiej . Nagminnie odrywają bony i odkładają je pod ladę. Wiele razy zwracam im uwagę,że mnie w ten sposób okradaja, ponieważ zapłaciłam za to jedzenie. Żal mi tych ludzi których obserwuję z boku i widzę co robią z ich bonem. Kierownictwo wiele razy zamiata problem pod dywan. Wstyd.

 3. Mila ta pani Aneta

 4. Zabieranie przez kasjera bonów to norma w KFC juz kilka razy musialem upominać kasjera czemu zabrał bon

 5. zajebiscie mi smakowalo

 6. Dzisiaj byłem w Galerii Amber w Kaliszu i kasjerka 00179#ncPOS1 Anna W. schowała paragon z rabatem twierdząc,że jest to potwierdzenie dla niej.

  1. Fotografować kupony zaraz jak wyjdą z drukarki i korzystać z kodu w ten sam dzień, wpisując w ankiecie co się stało. Problem jest powszechnie znany i sami menedżerowie restauracji polecają go pracownikom (chodzi o poprawę wyników z ankiet w korposystemach). Jak zaczną się w końcu pojawiać masowe uwagi, Wrocław w końcu zareaguje.

 7. Mi dzwignela przed chwilą tego twister bezczelny pipa

 8. Coraz więcej obcokrajowcow którzy nie rozumieją co dany klient zamawia, porażka.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo