Za darmo

Darmowe urządzenia do pielęgnacji ciała od Braun

testowania za darmo urządzeń od braun

DYSKUSJA

Braun od czasu do czasu organizuje testowanie swoich produktów. Najczęściej w tego typu akcjach promocyjnych można otrzymać nowości produktowe. To kolejna akcja zorganizowana przez TRND przy współpracy z Braun. W poprzedniej edycji na jesień udało nam się otrzymać golarkę. Jej test oraz unboxing możecie zobaczyć w oddzielnym wpisie o Braun Series 6 S6, w którym pochwaliliśmy się jak używa się nowej golarki, jak wygląda i czy warto ją zakupić.

W obecnym kształcie Braun poszukuje kobiet i mężczyzn, które zechcą przetestować i zrecenzować ich najnowsze urządzenie do golenia Braun Series 9, Series 7 lub Series 5 (mężczyźni) oraz Braun Silk-Expert Pro IPL, Braun Silk-épil 9 lub Braun Silk-épil 5 Wet & Dry. Rekrutacja do testu trwa do 10 kwietnia 2024 r. Pula darmowych urządzeń do depilacji Braun to 262 sztuk dla mężczyzn i dla kobiet.

Golarki Braun series 7 to zaprojektowane z uwzględnieniem prostej konstrukcji i łatwości użycia, golarka elektryczna Braun Series 7 ma wbudowany specjalny system Responsive Intelligence. Inteligentnie dostosowuje się do rysów twarzy, aby zapewnić Ci dokładne i delikatne golenie. Według producenta golarka posiada zaawansowany chip, który analizuje Twój zarost i określa odpowiednią ilość wymaganej mocy. Natomiast jej specjalistyczna głowica dostosowuje się do Twojej twarzy, aby zapewnić Ci wyjątkowe golenie.

Z kolei golarki Braun series 5 to wyjątkowe połączenie mocy i precyzji w celu osiągnięcia bezkompromisowej skuteczności golenia, bez poświęcania komfortu skóry. Podczas gdy nowa technologia FlexMotionTec zapewnia bliższy kontakt głowicy golącej ze skórą w trakcie golenia problematycznych miejsc przy użyciu mniejszej siły nacisku, nowy PowerDrive daje silnikowi 20% więcej mocy niż wcześniej, aby z dużą prędkością golić nawet gęsty zarost. Wszystkie golarki Series 5 są produkowane w Niemczech i łączą zaawansowaną technologię ze słynnym wzornictwem i najwyższymi standardami jakości marki Braun. Co więcej, Braun zapewnia niezwykłą wygodę, udostępniając jedyną na świecie 4-funkcyjną bazę czyszcząco-ładującą z wkładem alkoholowym, która czyści, ładuje, smaruje i wybiera program czyszczenia za naciśnięciem jednego guzika – dzięki czemu golarka jest jak nowa każdego dnia.

Urządzenia Braun Series 9 PRO+ to najnowsze golarki tej marki – są skuteczne i delikatne przy każdym pociągnięciu w przypadku wszystkich rodzajów zarostu: 1-, 3- i 7-dniowego. Producent zapewnia dokładność golenia nawet w trudno dostępnych miejscach.

W ramach testu można także zgłosić się do przetestowania trymerów Braun oraz maszynek do strzyżenia włosów Braun Series 5 HC5310.

Wartość takiego urządzenia do golenia Braun wahają się od 300 do 1500 PLN. Produkt po przeprowadzeniu testu jest przekazywany na własność testującego.

Z kolei kobiety, które zakwalifikują się do testowania otrzymają depilatory Braun Silk-épil 9, Braun Silk-Expert Pro IPL lub Braun Silk-épil 5 Wet & Dry. Braun Silk-Expert Pro IPL to szybkość, precyzja i delikatność dla Twojej skóry. Przy odpowiednim stosowaniu uzyskasz widoczne efekty w zaledwie 4 tygodnie – to świetna alternatywa dla laserowego usuwania włosów. Z kolei Braun Silk-épil 9 to najszybszy i najbardziej precyzyjny system depilacji Braun. Dzięki szerszej głowicy depilator Silk-épil 9 usuwa więcej włosów za jednym pociągnięciem. Depilator Braun Silk-épil 5 Wet & Dry z kolei zapewnia wysoki komfort depilacji na mokro lub na sucho oraz efekt gładkiej skóry aż do 4 tygodni.

Wartość depilatorów Braun dla kobiet to nawet 1700 PLN.

Każdy kto otrzyma urządzenia Braun za darmo będzie zobowiązany do opublikowania na swoim profilu na Instagramie i Facebooku rolek, wpisów i relacji z testowania. Oznacza to, że Braun wymaga posiadanie konta na Instagramie i Facebooku. Osoby, które nie posiadają Instagrama raczej nie otrzymają szansy na testowanie. Co nie do końca jest fajne, gdyż prawdopodobnie zostaną wybrane z wiadomych względów osoby posiadające dużą ilość subskrybentów.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy przejść na dedykowaną stronę internetową TRND i wypełnić ankietę zgłoszeniową oraz podać swoje dane adresowe: imię, nazwisko, adres e-mail oraz telefon i adres zamieszkania. Warunkiem koniecznym jest też opublikowanie story na Instagramie lub posta na Tik Toku.

Rekrutacja trwa do 10 października 2024 r.

O marce Braun

Marka Braun oferuje wysokiej klasy produkty do usuwania i pielęgnacji włosów, m.in. suszarki, prostownice, golarki, trymery i depilatory dla mężczyzn i kobiet. Główna siedziba pierwotnie znajdowała się w Niemczech a w 2012 roku została sprzedana włoskiej firmie De’Longhi.

darmowe-probki-bebilon

Testowanie Braun dla mężczyzn info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Dobrze jest zawsze spróbować produkt by ponownie moc po niego wrócić

  2. Chciałabym przetestować nowość która weszła na rynek, po to by później go kupić.

  3. […] otrzymałem od Braun w ramach akcji influencerskiej TRND, o rekrutacji do której informowałem we wpisie w […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo