Za darmo

Darmowe urządzenie VW Connect dla właścicieli samochodów Volkswagen

darmowy moduł bluetooth od Volkswagen

Volkswagen w ostatnich latach boryka się z dużym problemem wizerunkowym, który został zapoczątkowany w USA po odkryciu oszustwa diesel gate polegającego na stworzeniu mechanizmu, który oszukiwał w testach emisji spalin. Od tamtego czasu Volkswagen dla swoich klientów przygotowywał akcje serwisowe, w ramach których można było uzyskać aktualizację oprogramowania zainstalowanego w samochodach, ale także wynegocjować dodatkowe korzyści.

Niestety w Europie odpowiedzialność Volkswagena za to co zrobili nie była tak duża jak w USA. W USA Volkswagen otrzymał potężną karę finansową 18 miliardów dolarów i musiał odkupić od właścicieli felernych samochodów ich pojazdy.

Natomiast właściciele samochodów Volkswagen mają w końcu jakiś powód do uśmiechu. Volkswagen zorganizował dla nich akcję, w której można odebrać za przysłowiową złotówkę urządzenie VW Connect.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Moduł DataPlug by TEXA współpracuje z aplikacją Volkswagen Connect i jest dostępny dla większości modeli samochodów od 2008 roku. Dzięki VW Connect wszystkie istotne informacje o samochodzie można mieć w zasięgu ręki. Dzięki modułowi można kontrolować wszystkie wydatki na paliwo i przeanalizować każdą podróż, przebieg trasy, zużycie paliwa. Można także sprawdzić podstawowe parametry pojazdu, w tym stan paliwa w baku.

Darmowy gadżety można odebrać w każdym autoryzowanym salonie Volkswagen za 1 PLN lub zamówić do domu. Wysyłka wówczas odbywa się kurierem i kosztuje 29 PLN. Formularz zamówienia DataPlug znajduje się na dedykowanej stronie.

Organizator nie podaje jak długo potrwa akcja i jak dużo jest modułów DataPlug dostępnych w promocji.

O marce Volkswagen

Volkswagen to marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu „Ludowy samochód” lub „Samochód ludu”.Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu – legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.

Darmowy moduł Volkswagen info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo