PromocjeZa darmo

Darmowe vouchery od Huawei

darmowe gadżety od huawei

DYSKUSJA

Huawei coraz bardziej promuje swoje usługi, które są rozwijane w wyniku nałożonych ograniczeń na korzystanie z amerykańskich technologii.

Jednym z większych ograniczeń Huaweia nałożonych przez amerykański rząd jest brak dostępu do usług Googla w tym Google Maps czy sklepu z aplikacjami Google Play oraz certyfikacji urządzeń. W wyniku czego Huawei zdecydował się stworzyć swoją kopię usług Google, w tym sklep z aplikacjami Huawei App Store oraz pakiet usług HMS. Obecnie Huawei premiuje różnymi bonusami za korzystanie z ofert dostępnych w rzeczonym sklepie np. za zainstalowanie konkretnych aplikacji.

Co ważne z promocji może skorzystać każdy właściciel telefonu z Androidem. Nie trzeba posiadać telefonu Huawei.

Promocja kończy się 17 listopada 2021 r. r. Aby skorzystać z promocji Huawei należy przejść na stronę promocji w App Gallery Huawei i postępować zgodnie z instrukcjami, w tym pobrać wybranych 5 polecanych aplikacji w sklepie. Po spełnieniu warunków można odebrać wybrany voucher.

W ramach aktualnej nowej okazji „odkrywaj i wygrywaj” na Halloween przygotował dłuższą akcję promocyjną w której rozdaje kupony rabatowe oraz vouchery do różnych aplikacji, usług i sklepów. W ramach promocji Huawei można zgarnąć następujące korzyści:

Tinder: 6 miesięczny kupon uprawniający do aktywacji subskrypcji Tinder Plus. Ważny do 31 grudnia 2021 r. Pula kuponów w każdym etapie to 1 000 sztuk.

Pizza Hut: 1000 kuponów o wartości 20% na zamówienie w Pizza Hut.

Voucher na Filmy w Huawei: voucher dostępowy na 60 dni do bazy filmów w serwisie Huawei. Ważny do 31 grudnia 2021 r. Pula kuponów w każdym etapie to 2 000 sztuk.

AppGallery Huawei: kupony na darmowe pobieranie płatnych aplikacji o wartości 1 EUR. Pula 500 sztuk. Vouchery ważne przez 30 dni.

Good Lood App: vouchery do Good Lood, czyli pierwszej aplikacji dla Loodomaniaków. Intuicyjna, przejrzysta, prosta w obsłudze. Sprawdzaj dostępność ulubionych smaków, zbieraj punkty za zakupione loody i wymieniaj je na nagrody.

Allegro: voucher na zakupy na Allegro o wartości 50 PLN. Pula 5 000 voucherów Allegro.

Warunkiem skorzystanie z promocji i otrzymania wybranego vouchera jest przejście na dedykowaną stronę w APP Gallery Huawei, zainstalowanie lub pobranie 5 wybranych aplikacji biorących udział w akcji Huawei. Widocznych na landing page promocji. Każdy użytkownik, który pobierze 5 wybranych aplikacji z listy może odebrać voucher dostępny na Stronie konkursowej. Jeżeli przed rozpoczęciem kampanii użytkownik miał zainstalowane aplikacje z wybranej listy, użytkownikowi nie przysługuje prawo do odbioru nagrody. Należy zainstalować 5 wcześniej niezainstalowane aplikacje. Odinstalowanie i zainstalowanie tych samych aplikacji podczas kampanii nie będzie dawało użytkownikowi prawa do skorzystania z promocji.

Aby skorzystać z promocji należy przejść na dedykowaną stronę promocji, zainstalować wyszczególnione aplikacje (minimum 5 aplikacje) i odebrać wygenerowany voucher. Voucher jest dostępny w HUAWEI AppGallery w zakładce „Ja” > „Nagrody” > “Inne”. Na odebranie vouchera jest 3 dni od momentu zakończone promocji.

Uwaga: aby skorzystać z promocji nie trzeba posiadać telefonu Huawei i Honor. Z promocji może skorzystać każdy, kto zainstaluje na swoim telefonie Huawei Store.

Uwaga 2: Maksymalna ilość nagród, którą może odebrać jeden użytkownik w czasie trwania akcji to 5.

O telefonach Huawei

Huawei to chiński koncern specjalizujący się w produkcji urządzeń mobilnych, a w szczególności smartfonów i tabletów. Został założony w 1987 roku, ale rozwinął się dynamicznie w ostatnich latach zdobywając szturmem europejski i amerykański rynek. Założycielem oraz prezesem firmy jest Ren Zhengfei. Siedzibą firmy jest Shenzhen, w prowincji Guangdong, w Chinach.

Vouchery od Huawei za darmo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Etapy? A gdzie znaleźć informacje od kiedy do kiedy wytrwają poszczególne etpy? I 5000 bonów allegro? W regulaminie jest 1000 ..proszę o informację skąd w takim razie takie ilości? Gdzie można o tym znaleźć?

  2. Piłka bonów allegro wynosi 1000 a nie 5000 .. i wcale nie taka dłuższą ponieważ kupony się skończyły. Na tindera także. Jednak napisał pan o etapach.. ja nie widzę nic o etapach w regulaminie akcji. czy ja jakoś zły regulamin mam?:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje