Za darmo

Darmowe wegańskie kosmetyki od Numee

darmowe testowanie kosmetyków wegańskich od numee

Numee to nowa marka na polskim runku. Jeśli chcesz przetestować nowości kosmetyczne weź udział w najnowszej rekrutacji ambasadorów tej marki.

Numee to kosmetyki dla fanów weganizmu i wegańskich formuł. Numee jest hiszpańską marką, która posiada własne laboratorium i zespół badawczo-rozwojowy w Walencji. Marka wyznaje filozofię „Conscious Beauty”. Oznacza to, że każda formuła jest wegańska, a sama firma stara się kontrolować i ograniczać ślad węglowy poprzez ciągłe sprawdzanie wszystkich procesów: zakupu surowców i opakowań, jak również samej produkcji.

W ramach testowania do wyboru są 2 zestawy kosmetyków:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Numee The Flawless do cery tłustej/mieszanej – serum oczyszczające pory Clearly Smooth (BHA 2% + CYNK 1%), balsam regenerujący Restart oraz krem pod oczy Numee 1UP.
  • Numee The Perfectionist do cery normalnej – serum Soothing Shield (Niacynamid 10%), krem wyrównujący koloryt Pause (Bakuchiol + Niacynamid) oraz krem pod oczy Numee 1UP.

Każdy z zestawów wart jest ok. 80 PLN. Pula wszystkich zestawów to 200 sztuk. Rekrutacja do testowania trwa do 24 kwietnia 2022 r.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową, zalogować się do swojego konta w serwisie TRND (organizator) oraz wypełnić ankietę rekrutacyjną. Sama ankieta składa się z podstawowych pytań otwartych i zamkniętych. Na podstawie wszystkich odpowiedzi TRND wybierz 200 osób, które otrzymają za darmo zestaw kosmetyków Numee. Udział w akcji testowania Numee jest całkowicie darmowy – wszelkie koszty kosmetyków i ich dostawy pokrywa organizator.

Testowanie Numee info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Z chęcią przestestujemy nowy produkt

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo