Za darmo

Darmowe wibratory Vibe&Tease od Durex [+18]

darmowe prezerwatywy durex

DYSKUSJA

Wystartowała akcja marki Durex, w której osoby, które lubią poeksperymentować mogą otrzymać zestaw Durex z wibratorem 2w1 Vibe&Tease. Jak i gdzie można się zgłosić do testowania opisujemy w dalszej części wpisu.

Na początek warto przedstawić sam produkt, który można otrzymać za darmo od Durex. Jest nim zabawka dla dorosłych Durex 2w1 Vibe&Tease. Według Durex wibrator 2w1 Vibe & Tease został zaprojektowany tak, aby zrewolucjonizować znaczenie przyjemności. Jest łatwy w użyciu, a siedem trybów wibracji umożliwia pełnię doznań dostosowaną do twoich potrzeb. Korzystaj we własnym tempie i buduj napięcie, aż do osiągnięcia niesamowitego orgazmu. Dołączona do zestawu końcówka stymulująca działa punktowo i jest wodoodporna- idealna do użycia w wannie lub pod prysznicem.

Samo testowanie to świetna okazja na eksperymentowanie i poznanie własnego ciała. A jak zapewnia Durex sama zabawka zapewnia nieograniczone możliwości.

Pula darmowych zestawów z Durex 2w1 Vibe&Tease to 150 sztuk. Rekrutacja do testowania trwa do 16 kwietnia 2024.

Wartość takiego zestawu w sklepie to ok. 180 PLN. Dość sporo!

Aby wziąć udział w testowaniu i mieć szansę na otrzymanie darmowych gadżetów Durex należy przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim podać podstawowe dane oraz wypełnić krótką ankietę.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń Durex wybierze najlepsze ich zdaniem 150 osób, którym wyśle darmowy gadżet – Durex 2w1 Vibe&Tease

O marce Durex

Marka Durex jest marką numer 1 pod względem sprzedaży prezerwatyw w 25 krajach, m.in. w Austrii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech i marką numer 2 w takich krajach jak: Polska, Australia, Kanada, Niemcy i Rosja. Istnieje na rynku od 1929 roku. Nazwa powstała od angielskich słów durability, reliability and excellence (odpowiednio: trwałość, niezawodność, doskonałość).

Testowanie Durex info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo