Za darmo

Darmowe wydania czasopisma Linux Magazine

darmowe wydanie czasopisma linux magazine

Linux Magazine to specjalistyczne czasopismo komputerowe dla fanów i użytkowników systemu Linux. Teraz można zdobyć 3 darmowe numery tego magazynu.

Linux Magazine to czasopismo wydawane w formie miesięcznika. Gazeta jest przeznaczona głównie dla osób zajmujących się zawodowo Linuksem – administratorów, programistów i użytkowników. Powstaje również z myślą o menedżerach informatyki i profesjonalistach IT, którzy chcą wykorzystywać Linuksa w zarządzanej przez siebie infrastrukturze. Pomaga w podejmowaniu decyzji związanych z wykorzystaniem Linuksa w przedsięwzięciach komercyjnych, sektorze publicznym, edukacji i rozrywce. Jego tematyka obejmuje opisy wdrożeń real life, testy porównawcze produktów oraz opracowania analityczne dotyczące technologii open source i Linuksa.

W ramach okazji można pobrać całkowicie za darmo 1 wydanie czasopisma. Poniżej prezentujemy tematykę główną, którą poświęcone są konkretne wydania:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Temat numeru marzec 2023: W marcowym numerze przedstawiony został podgląd niektórych popularnych aplikacji do tworzenia kopii zapasowych w środowisku linuksowym – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby odebrać darmowe wydania czasopisma Linux należy przejść na dedykowaną stronę internetową i kliknąć przycisk „pobierz” przy interesującym wydaniu magazynu. Czasopismo jest w formarcie PDF.

Darmowe czasopismo Linux Magazine

Na innym landing page można pobrać kolejne 6 wydań archiwalne Linux Magazine. Ich tematem przewodnim są następujące artykuły:

Temat numeru 1: Umiejętności Alexy: Chcielibyście dodać do swojego sprzętu IoT aktywowanie głosem. Wystarczy zdefiniować nowe umiejętności dla Alexy.

Temat numeru 2: Utwardzanie systemu. Proste sposoby na zabezpieczenie komputera z Linuksem. Dobre chęci nie uchronią naszego systemu linuksowego przed atakami. Przedstawimy kilka metod, które pomogą nam zabezpieczyć się przed atakami.

Temat numeru 3: Aplikacje linuksowe na Androidzie. Telefon jako komputer z Linuksem UserLand umożliwia uruchamianie aplikacji linuksowych na smartfonie z Androidem — i to bez konieczności rezygnacji z Androida.

Aby odebrać darmowe wydania czasopisma Linux należy przejść na dedykowaną stronę internetową i kliknąć przycisk „pobierz” przy interesującym wydaniu magazynu. Czasopismo jest w formarcie PDF. Należy wypełnić formularz.

Darmowe czasopismo Linux Magazine 3 numery archiwalne

Darmowe czasopismo Linux info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo