Darmowe próbki

Darmowe wydanie magazynu ogrodniczego Gardeners World

bezpłatne czasopismo gardeners world

DYSKUSJA

Macie swój ogród? Planujecie taki stworzyć? A może po prostu interesujecie się kwiatami i tematem ogrodnictwa? Ta okazja jest właśnie dla Was!

W ramach okazji można zamówić darmowe wydanie magazynu ogrodniczego Gardeners World Polska. Gardeners’ World Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego magazynu ogrodniczego. Jest to wydawany od 25 lat miesięcznik, który absolutnie zdominował brytyjski rynek czasopism ogrodniczych, zdobywając ponad 60% wszystkich czytelników prasy w tym segmencie tematycznym. Najwyższy poziom merytoryczny gwarantuje nie tylko renomowany wydawca Immediate Media, ale przede wszystkim BBC World Wide – licencjodawca tego tytułu.

Wydanie papierowe kosztuje 15 PLN. Wydanie elektroniczne 12 PLN.

Aby otrzymać bezpłatne wydanie najnowszego Gardeners World należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia. Należy podać swój adres e-mail oraz podstawowe dane jak płeć, zainteresowania. Po prawidłowym wysłaniu formularza zostanie przesłana wiadomość e-mail z linkiem aktywującym zapis do newslettera. W następnej wiadomości e-mail przysyłany jest indywidualny link do pobrania bezpłatnego najnowszego wydania czasopisma ogrodniczego Gardeners World.

Akcja z darmowym czasopismem trwa do odwołania.

Darmowe wydanie Gardeners info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki