Za darmo

Darmowe wyprawki dla niemowlaków [lokalnie]

logotyp zakupersi

Regularnie informujemy Was o darmowych wyprawkach dla dzieci od Bebiko, Enfamil, Dada czy Nestle. Warto jednak wspomnieć o bardziej lokalnych okazjach na darmowe wyprawki, z których można bez problemu skorzystać jeśli mieszkacie w dużych miastach.

Szkoły rodzenia

Szkoły rodzenia działają na terenie całej Polski. Najczęściej zlokalizowane są przy szpitalach położniczych. Rzadziej prowadzą je prywatne firmy. Wszystkie łączy jednak jeden fakt – współpracują z wieloma producentami akcesoriów i żywności dla dzieci.

I tak zapisując się do szkoły rodzenia, które w większości przypadków są darmowe można liczyć na dodatkowe profity jak zniżki ale także i próbki czy nawet pełnowartościowe produkty jak:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • pieluszki
  • próbki żywności i mleka dla dzieci
  • butelki do karmienia
  • smoczki
  • kupony i zniżki

Kraków – Krakowska Wyprawka

Kraków wspiera macierzyństwo od 2017 roku oferując dla nowo upieczonych rodziców pakiet z wyprawką. Wyprawka przeznaczona jest dla mieszkańców Krakowa (zameldowanych w tym mieście).

darmowa wyprawka dziecko krakow krakowska wyprawka

Wyprawka zawiera wiele przydatnych drobiazgów, które ucieszą krakowskich milusińskich i ich rodziców. Wraz z listem powitalnym od Prezydenta Miasta Krakowa najmłodsi krakowianie dostają między innymi zestaw tekstyliów, tj. kocyk, body, czapeczka – wszystko opatrzone lokalnymi symbolami, opracowanymi zgodnie z nowym systemem identyfikacji wizualnej miasta i z wykorzystaniem koloru niebieskiego – oficjalnej barwy Krakowa od XVI wieku; zabawkę – grzechotkę w postaci smoka z owieczką w brzuchu nawiązującą do znanej legendy oraz książeczkę dedykowaną maluchom.

Aby otrzymać Krakowską Wyprawkę należy zameldować dziecko w Krakowie i wypełnić odpowiednie dokumenty – zgody Zgody na dostarczenie Krakowskiej Wyprawki w ciągu 90 dni kalendarzowych od urodzenia się dziecka.

Szczegóły wyprawki

Poznań – Wyprawka dla Gzubka

Poznań również rozdaje darmowe wyprawki dla dzieci. Aby je otrzymać należy mieszkać w Poznaniu, odprowadzać podatki na rzecz Miasta Poznania. Zgodnie z regulaminem wyprawki dziecko musi urodzić się po 1 września 2019 r. i w dniu zgłoszenia nie może być starsze niż 6 miesięcy.

wyprawka dla gzubka poznan za darmo

Aby zgłosić chęć otrzymania darmowej wyprawki dla Gzubka należy wypełnić specjalny wniosek i złożyć go w odpowiednim urzędzenie.

Szczegóły wyprawki

Warszawa – wyprawka dla warszawskiego Malucha

Rodzice mieszkający w Warszawie również mogą liczyć na darmowe wyprawki dla swoich maluchów. Do otrzymania świadczenia upawnieni są mieszkańcy Warszawy, którzy opłacają podatki w tym mieście. Aby otrzymać wyprawkę należy złożyć odpowiedni wniosek w formie elektronicznej.

Wyprawka przysługuje w formie rzeczowej, której wartość wynosi do 550 zł na jedno dziecko. Wniosek należy złożyć w ciągu miesiąca od urodzenia się dziecka.

Szczegóły wyprawki

Wrocław – Wyprawka Wrocławska

Do miast, które wspierają młodych rodziców zaliczyć można także i Wrocław.

Wśród gratisów, które można otrzymać we Wrocławiu dla niemowlaja znajdują się takie rzeczy i gadżety jak ody, maskotka w kształcie krasnala, kocyk, książeczka „Wrocławski Abecadlik”, Wrocławski Informator Rodzinny, Cyfrowy Elementarz oraz list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia i inne materiały promocyjne miasta Wrocław.

Wyprawkę może odebrać rodzic bądź opiekun prawny dziecka do ukończenia przez dziecko 9-go miesiąca życia.

Szczegóły wyprawki

Kalisz – Całe szczęście w Kaliszu

Projekt „Całe Szczęście w Kaliszu” jest sfinansowany przez Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Wszyscy rodzice biorący udział otrzymują kocyk dla dziecka z napisem „Całe szczęście w Kaliszu” oraz list gratulacyjny od Prezydenta Miasta Kalisza.

Upominki dla rodziców wydawane są przez Urząd Stanu Cywilnego przy rejestracji i zameldowaniu dziecka.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo