PromocjeZa darmo

Darmowe wyroby od Indykpol [cash back]

promocja indykpol

DYSKUSJA

Indykpol promuje swoją nową linię produktową. Dzięki promocji można przetestować zupełnie za darmo wyroby Indykpol.

Nowa linia produktowa Indykpol to serdelki Indykpolki. Wśród produktów Indykpol Indykpolki znaleźć można serdelki. Według producenta smakują doskonale i mają dobry skład (wyłącznie z mięsa z indyka, bez glutenu, bez dodatku fosforanów, bez dodatku MOM-u). Produkty te oznaczone są symbolem produkt polski, co potwierdza, że zostały wytworzone w Polsce, z polskich surowców.

W ramach akcji można otrzymać pełen zwrot za zakup wybranego produktu promocyjnego Indykpol z linii Indykpolki:

 • Serdelki Indykpolki z piersi indyka 300g

Promocyjne produkty zakupić można m.in. w sieci sklepów Kaufland.

darmowe indykpolki serdelki promocja cash back

Promocja trwa do 14 lipca 2022 r. Pula zwrotów wynosi 18 900 PLN (2100 zwrotów) i jest podzielona na dzienne etapy – codziennie maksymalnie 70 zwrotów. Maksymalny zwrot za zakup to 9 PLN.

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w dowolnym sklepie produkt promocyjny serdelki Indykpolki, zachować paragon, gdyż Organizator może poprosić o okazanie jego oryginału w przypadku gdyby zdjęcie paragonu wgrane podczas rejestracji w akcji okazało się nieczytelne oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swoje dane adresowe oraz numer konta. Nie ma konieczności zachowania opakowania. Po weryfikacji zgłoszenia zwrot przekazywany jest na wskazane w formularzu konto bankowe.

Poprzednie edycje Indykpol cash back

parówki indykpol cash back

O Indykpol

Indykpol jest największą w Polsce organizacją spółek drobiarskich specjalizującą się w hodowli, tuczu indyków oraz w produkcji i sprzedaży mięsa indyczego oraz przetworów indyczych. Wśród produktów firmy znaleźć można parówki, kiełbasy, pasztety, mięso surowe oraz wędliny.

Darmowe produkty Indykpol info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

13 Komentarze

 1. W jakim sklepie dostaliście?

  1. W Kauflandzie są po 7,99 zł

  2. W Kauflandzie są po 7,99 zł.

 2. warto dodać że zdjęcie paragonu ma być wraz z zakupionym produktem

  1. W regulaminie nie ma takiego wymogu – warto dodać.

 3. Kolejna promocja będzie chyba ze zdjęciem paragonu wraz z produktem oraz zrobioną kupą po jego spożyciu.

 4. Są w jakiś innych sklepach dostępne?

  1. @Anna tak. Obecnie w Kauflandzie znalezione.

 5. W regulaminie jest napisane, że promocja trwa włącznie do 14. lipca. 2022 i można zgłaszać zakup? Ale niestety po północy z 13.07 na 14.07 już się formularz nie otworzył, to jest w prowadzenie klienta w błąd niestety.

 6. W regulaminie jest napisane, że promocja trwa włącznie do 14. lipca. 2022 i można zgłaszać zakup? Ale niestety po północy z 13.07 na 14.07 już się formularz nie otworzył, to jest w prowadzenie klienta w błąd niestety.

  1. @Henryk to słabo. Jakiś błąd mieli albo pula nagrod została wyczerpana.

 7. Dziękujemy. Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora.
  W regulaminie jest napisane, że promocja trwa włącznie do 14. lipca. 2022 i można zgłaszać zakup? Ale niestety po północy z 13.07 na 14.07 już się formularz nie otworzył, to jest w prowadzenie klienta w błąd niestety.

 8. Formularz zwrotu się 14 lipca się nie otworzył wcale. A jest napisane ze powinien

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje