Promocje

Darmowe wystawianie aukcji na Allegro

Allegro kupon rabatowy promocja

DYSKUSJA

Allegro po raz kolejny wystartowało z akcją darmowego wystawianie przedmiotów na licytacje lub sprzedaż kup teraz. Tym samym Allegro pozwala na wystawienie na aukcji bez ponoszenia żadnych opłat dowolnych przedmiotów, w tym niepotrzebnych rzeczy, które znalazło się podczas wiosennych porządków.

W obecnym kształcie promocji, Allegro umożliwia wystawienie ogłoszenia sprzedaży w następującej kategorii: Najczęściej niepotrzebne przedmioty dotyczą takich kategorii jak:

  • Motoryzacja – samochody osobowe

Zasady akcji promocyjnej Allegro są proste. Allegro umożliwia wystawienie za darmo samochodu, a sama aukcja trwa do 31 marca 2021 r. Długość darmowego ogłoszenia to 10 dni.

Aby skorzystać z promocji należy zaakceptować regulamin, który znajduje się w zakładce „Centrum Zniżek”. Następnie podczas wystawiania nowego przedmiotu, opłata automatycznie nie zostanie naliczona dla pierwszej aukcji w tej kategorii.

darmowe wystawianie allegro

Należy pamiętać o spełnieniu następujących warunków:

  • posiadać zarejestrowane konto na Allegro,
  • konto nie posiada statusu Firma,
  • w okresie 12 poprzedzających miesięcy wystawić na sprzedaż w serwisie Allegro przynajmniej 1 ofertę lub kupić na Allegro przynajmniej 1 przedmiot,
  • konto nie może być zablokowane.

O serwisie aukcyjnym Allegro

Allegro to najbardziej znany serwis aukcyjny w Polsce. Powstał w 1999 roku, a jego założycielem był Arjan Bakker. Allegro umożliwia za swoim pośrednictwem sprzedaż niemal wszystkich przedmiotów, zarówno osobom indywidualnym jak i firmą. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników.

Darmowe aukcje Allegro - szczegóły info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje