Za darmo

Darmowe zakupy w Żabka Nano

promocja w sklepach Żabka

Nowoczesne samoobsługowe sklepy Żabki Nano działają już w kilku miastach Polski – teraz można przetestować ich działanie na własnej skórze i przy okazji zrobić darmowe zakupy. Czy warto? Sprawdźcie sami.

Sklepy Żabka Nano to nowy format bezobsługowy sklepów dostępny od niedawna w Polsce. To sklepy, w których klienci mogą zrobić szybkie zakupy bez kolejek. Testowany koncept różni się od dotychczas otwieranych placówek autonomicznych Żabki innowacyjną metodą autoryzacji i płatności za zakupy, dokonywanej dzięki karcie płatniczej.

„– Od czerwca br. otworzyliśmy już kilkanaście bezobsługowych placówek Żabka Nano w bardzo różnych lokalizacjach m.in. na dworcu, metrze, w centrach miast czy Międzynarodowych Targach Poznańskich. ”

darmowe-probki-bebilon

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jak działa Żabka Nano?

Żabka Nano wykorzystuje innowacyjną metodę autoryzacji i płatności za zakupy, wdrożoną we współpracy z Adyen. Wstęp do placówki możliwy jest przy wykorzystaniu karty płatniczej – klient przed wejściem do Żabki Nano przykłada ją do terminala. Przy pierwszej wizycie podaje numer telefonu, na który otrzyma SMS z potwierdzenia zakupów. Po wykonaniu tej czynności, drzwi otworzą się automatycznie. Gdy klient będzie już w środku, zakupy zajmą mu tylko chwilę – wystarczy, że weźmie z półki wybrane produkty i wyjdzie. Zamontowany w Żabce Nano system kamer, wykorzystujący algorytmy m.in. machine learning, rozpozna zdjęte z półek produkty, naliczy odpowiednią kwotę, po czym automatycznie sfinalizuje płatność za pomocą wykorzystanej przy wejściu do Żabki Nano karty płatniczej. System nie identyfikuje klientów, nie zapamiętuje również obrazu, co gwarantuje pełne zachowanie prywatności i bezpieczeństwo.

Żabka Nano została stworzona w ramach Inkubatora Biznesu Żabka Future, który łączy w sobie trzy elementy: zarządzanie i wyszukiwanie innowacji, przekuwanie ich na nowe produkty i usługi oraz ich komercjalizację. Projekt idealnie wpisuje się w strategię Grupy Żabka, która zakłada realizację działań zmierzających do utrzymania neutralności klimatycznej – Żabka Nano do swej działalności wykorzystuje wyłącznie ekwiwalent zielonej energii.

Zrób zakupy za darmo w Żabce Nano

Promocja z darmowymi zakupami w Żabkach Nano trwa do 15 stycznia 2023 r. W ramach promocji można otrzymać bon na 15 PLN na zakupy w Żabce bezobsługowej.

Aby skorzystać z promocji należy konieczne jest posiadanie konta w Programie żappka w module Żabka Nano oraz aktywacja w aplikacji powiadomień push. Promocja polega na przyznaniu jednorazowego bonu o wartości 15 PLN na pierwsze zakupy w Żabka Nano, niezależnie od ich wartości (bez kwoty minimalnej). Bon automatycznie przypisze się do konta po spełnieniu warunków promocji. Przed zakupami należy go uprzednio aktywować. Wówczas podczas finalizacji zakupów wartość kuponu zostanie odliczona od kwoty zamówienia.

Uwaga: W Promocji nie bierze udziału Żabka Nano zlokalizowana pod adresem ul. Sienkiewicza 18/22, Wrocław.

Uwaga 2: Do aktywacji dostępu do Żabki Nano należy wcześniej skonfigurować w aplikacji Żabki płatności Żabka Pay.

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

Darmowe zakupy w Żabka Nano info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo