Za darmo

Darmowe żele pod prysznic od Ziaja

darmowe kosmetyki od ziaja

DYSKUSJA

Ziaja promuje swoją nową linię wegańskich kosmetyków. Dzięki najnowszej akcji można zgarnąć za darmo zestaw wegańskich żeli pod prysznic Ziaja.

Nowa propozycja produktów myjących Ziaja to nie tylko troska o skórę człowieka, ale także o środowisko! Wegańskie żele pod prysznic Ziaja, oparte są na składach chroniących mikrobiom skóry. Łagodne składniki myjące, receptury wolne od mikroplastiku, opakowania w dużych pojemnościach.

Wegańskie kosmetyki Ziaja są oparte na składach chroniących mikrobiom skóry. Łagodne składniki myjące, receptury wolne od mikroplastiku, opakowania w dużych pojemnościach: nowa propozycja produktów myjących Ziaja to troska o środowisko i skórę człowieka.

Prezentowana linia produktów myjących Ziaja promuje na swoich opakowaniach naturalne dobre gesty. To pomysł na zwiększenie świadomości konsumenta o tym, jak w prosty sposób podczas wykonywania codziennych czynności tj. mycie, czy wyrzucanie śmieci, można przyczynić się do ochrony całego ekosystemu.

Pula darmowych zestawów kosmetycznych Ziaja to 300 szt. Cena 1 żelu pod prysznic to 10 PLN. W zestawie promocyjnym – testerskim znajdują się 3 takie żele w różnych wariantach. Rekrutacja trwa do 30 czerwca 2021 r.

Aby wziąć udział w testowaniu i otrzymać darmowy zestaw żeli pod prysznic Ziaja należy przejść na dedykowaną stronę internetową, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na wszystkie pytania otwarte i zamknięte. Na tej podstawie zostanie wybranych 300 testerów / testerek, które otrzymają darmowe zestawy kosmetyków Ziaja.

O marce Ziaja

Marka Ziaja jest jedną z bardziej popularnych marek kosmetycznych. To polska marka, która działa od 1989 r. Firma została założona przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Łącznie na rzecz marki Ziaja pracuje dziś w całej Polsce 700 osób. Marka Ziaja oferuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Testowanie Ziaja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo