Za darmo

200 darmowych zestawów z perełkami zapachowymi Lenor Unstoppables

darmowe próbki Lenor

DYSKUSJA

Trwa niesamowita akcja, w której można otrzymać zestaw z perełkami zapachowymi Lenor Unstoppables. Jest to okazja dedykowana osobom, które chcą mieć zawsze pachnące pranie.

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables dzięki swojemu składowi zapewniają wszystkim rodzajom tkanin długotrwały zapach i świeżość, która trwa nawet do 12 tygodni w przypadku ubrań przechowywanych w szafie.

Lenor Unstoppables to specjalne perełki, które współdziałają z Twoim środkiem piorącym i płynem do płukania, by zwiększyć intensywność zapachu i czas jego utrzymywania się na tkaninach. Zostały zaprojektowane przez najlepszych ekspertów Procter&Gamble, by ubrania pozostawały niesamowicie świeże i roztaczały wokół piękny zapach, zupełnie jak Twoje ulubione perfumy.

próbki perełek zapachowych lenor unstoppables

Próbki perełek zapachowych Unstoppables zdobyte w poprzednich akcjach Lenor

Sposób użycia perełek zapachowych Lenor Unstoppables jest bardzo prosty. Sa one dodawane bezpośrednio do bębna pralki dzięki czemu szybko rozpuszczają się podczas prania. Dzięki swojej formule wnikają głęboko we włókna tkanin. Producent zaleca do każdego prania użycie 3 miarek perełek.

Co można przetestować z Lenor?

W ramach aktualnego testu Lenor można otrzymać zestaw produktów:

 • Płyn do płukania Lenor Orchid & Vanilla
 • Perełki zapachowe Lenor Unstoppables Gold Orchid

O możliwości zamówienia próbek perełek Lenor Unstoppables informowaliśmy Was już jakiś czas temu. Szczegółowy opis produktu znajdziecie we wcześniejszym artykule.

Obecna akcja to jednak nie próbki, a pełnowartościowe produkty o wartości ok. 40 PLN, które można przetestować biorąc w niej udział. Pula darmowych zestawów z perełkami Lenor Unstoppables i płynem do płukania to aż 200 sztuk.

Aby wziąć udział w testowaniu perełek i płynów Lenor i otrzymać tym samym darmowy zestaw, należy zalogować się do serwisu EverydayMe i wypełnić ankietę rekrutacyjną. Należy odpowiedzieć na kilka pytań związanych z samym produktem oraz na 1 pytanie otwarte „Który zapach perełek Lenor kojarzy Ci się z wakacjami?„. Rekrutacja ambasadorów do projektów Lenor trwa do 10 lipca 2024 r.

O firmie Procter&Gamble

Procter&Gamble istnieje od 1837 roku, kiedy to dwóch Europejczyków, William Procter i James Gamble, rozpoczęło działalność w amerykańskim Ohio. 175-letnią historię fi rmy wyznaczają innowacje i wyróżniające się, markowe produkty. Obok popularnych proszków do prania, także kosmetyki, produkty do golenia, środki czystości do domu i artykuły zdrowotne opatrzone znanymi nazwami codziennie ułatwiają nasze życie. Wiele z tych zaufanych produktów, które towarzyszą nam na co dzień dostarcza Procter&Gamble.

Testowanie perełek zapachowych Lenor info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

13 Komentarze

 1. produkty sa bardzo dobrej jakosci ale wszystkich nie znam

 2. Moje ulubione płyny to tylko i wyłącznie Lenor.

 3. Bardzo chciałabym je dostać.

  1. Piekny zapach

 4. Witam jeszcze nie miałam okazji testowania tych perełek, inne wasze produkty znam i dlatego jestem ciekawa jak działają nie ukrywam chciałabym je dostać , dziękuje i pozdrawiam cieplutko.

 5. Witam jeszcze nie miałam okazji nic wygrać oraz teksowac może tym razem się uda mi chciałabym je dostać i wypróbować jak pięknie pachną pozdrawiam i życzę miłego dnia

 6. Używam płynów firmy Lenor są bardzo wydajne, pięknie pachną i na długo utrzymuje się zapach. Chętnie przetestowałabym perełki. Poproszę próbki. Z góry dziękuje.

 7. WOW chcę je poznać :)

 8. Chętnie przetestuje

 9. Od zawsze używam prodyktów waszej firmy, ale nigdy nie dostałem żadnego prezentu. Niezmiennie będę kupował tylko wasze produkty, ale bardzo miło byłoby dostać od was prezent. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 10. Od zawsze używam prodyktów waszej firmy, ale nigdy nie dostałem żadnego prezentu. Niezmiennie będę kupował tylko wasze produkty, ale bardzo miło byłoby dostać od was prezent. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 11. Jesteście najlepsi, a ja jestem waszym stałym klientem prosze o gratis.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo