Za darmo

Darmowy aerozol do nosa Otrivin [promocja cash back]

darmowy otrivin promocja cash back

DYSKUSJA

Otrivin zorganizował akcję promocyjną, w której można otrzymać pełen zwrot za zakup produktu leczniczego do udrażniania dróg oddechowych. Dzięki temu można przetestować aerozol z zawartością wody morskiej do nosa za darmo.

Produkt, który można otrzymać za darmo to Otrivin. Jest to produkt leczniczy do stosowania przy zatkanym nosie, któremu towarzyszy obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. Lek ułatwia oddychanie przez nos, zmniejsza ilość wydzieliny. Otrivin sprzedawany jest w formie aerozolu do nosa. Dostęny jest w wariancie 100 ml lub 50 ml.

Otrivin Oddychaj Czysto dzięki zawartości izotonicznej wody morskiej rozluźnia i rozrzedza wydzielinę, wypłukując ją wraz ze zgormadzonymi zanieczyszczeniami. Dodatkowo produkt łagodzi podrażnienia i nawilża wysuszoną błonę śluzową.

W ramach promocji cash back jest dostępnych aż 4000 darmowych zwrotów. Promocja podzielona jest na 4 etapy po 1000 zwrotów każdy.

Maksymalna kwota zwrotu to 40 PLN. Otrivin w aptece kosztuje ok. 30 PLN.

W promocji cash back Otrivin można brać udział do 30 kwietnia 2023 lub do wyczerpania puli zwrotów.

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w dowolnym punkcie sprzedaży wodę morską Otrivin Oddychaj Czysto z aloesem o pojemności 50 ml lub 100 ml, zachować dowód zakupu, wypróbować produkt promocyjny przez co najmniej 7 dni od daty dokonania zakupu i po tym czasie zarejestrować zakup na dedykowanej stronie cash back. Po weryfikacji zgłoszenia zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe.

Uwaga: rejestracja musi być dokonana dopiero po 7 dniach od zakupu.

Darmowy aerozol Otrivin info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo