Za darmo

Darmowy album Cecilia Music na Światowe Dni Młodzieży

darmowa muzyka chrześcijańska od cecilia

Jak doskonale wiecie, trwają Światowe Dni Młodzieży. Z tej okazji serwis Cecilia Music udostępnił swój eksluzywny album całkowicie za darmo.

W albumie znajdują się najlepsi katoliccy wykonawcy z całego świata. W albumie piosenki wykonuje 18 artystów, z 9 krajów: od amerykańskiej muzyki country (PJ Anderson) po rap rodem z Kolumbii (Nick Dyvers Torres), od brazylijskiej samby (Jake Trevisan) po argentyńskie uwielbienie (Athenas). Ten album prezentuje całą gamę brzmień. To uniwersalna muzyka Kościoła powszechnego.

Album można pobrać w formie MP3 za darmo na specjalnej stronie. Należy założyć konto lub zalogowąć się za pomocą jednego ze swoich kont w serwisach społecznościowych. Po rejestracji i aktywowaniu konta otrzymuje się dostęp do serwisu z MP3 do pobrania. Można pobrać całość, posłuchać online lub wybrać te utworzy mp3, które najbardziej nas interesują.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowy album mp3 info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo