Za darmo

Darmowy audiobook od TMS Brokers

darmowy audiobook od tms brokers

TMS Brokers chcąc poszerzyć swoją bazę potencjalnych klientów zainwestowała w promocję, w której można zagarnąć darmowego audiobooka .

To druga edycja tej promocji. Tym razem do zdobycia jest audiobook: George Soros – Wykorzystać kryzys.

Na czym polegał sukces George’a Sorosa? Jak został miliarderem wyłącznie dzięki spekulacji? O tym i wielu innych ciekawych sprawach z jego życia usłyszysz w audiobooku „Wykorzystać kryzys” przygotowanym w partnerstwie z TMS Brokers! Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym inwestorze!

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Książka opisuje historię i dokonania Sorosa. Historia jest o tyle ciekawa, że prezentuje nie tylko perypetie z życia spekulanta rynkowego, ale i dlatego, że jego biografia stanowi soczewkę współczesnej historii gospodarczej. Dostęp do audiobooka jest darmowy – wystarczy pobrać zaktualizowaną właśnie aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers i założyć konto demo.

George Soros znany jest jako człowiek, który złamał Bank Anglii. Ale co tak naprawdę o nim wiadomo, poza tym, co sam o sobie lubi mówić? Na czym polega sukces amerykańskiego spekulanta walutowego? Jak Amerykanin pochodzenia węgiersko-żydowskiego został miliarderem, wyłącznie spekulując?

Aby odebrać darmowy audiobook należy być albo klientem TMS Brokers lub ściągnąć nową aplikację TMS Brokers i założyć nowe konto. Kampania ma na celu zachęcić nowych klientów do inwestowania. Ma też inspirować i pokazać, że każdy nawet bez specjalistycznej wiedzy może inwestować na rynkach finansowych. A sam darmowy audiobook pozwoli ci zrozumieć, jak narodziły się pomysły inwestycyjne oraz w jaki sposób nauczył się wyciągać wnioski z własnych działań i porażek.

Aby odebrać darmowy audiobook od TMS Brokers wystarczy pobrać naszą aplikację ze Sklepu Play lub AppStore oraz założyć konto DEMO. Zyskasz wtedy dostęp do audiobooka, a także poznasz narzędzie, dzięki czemu trading stanie się jeszcze prostszy.

Organizator nie podaje do kiedy trwa okazja z darmowymi audiobookami.

O TMS Brokers

Marka TMS została powołana 14 lat temu aby wspierać Klientów chcących zarabiać na światowych rynkach finansowych, zapewniając dostęp do szerokiej gamy rynków walutowych z całego świata.

Darmowy audiobook info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Error 404

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo