Za darmo

Darmowy audyt fotowoltaiczny od Duon

darmowy audyt fotowoltaiczny duon

DYSKUSJA

Duon rozpoczął ciekawą akcję, w które postanowił zaoferować darmowe audyty fotowoltaiczne. Wynikiem tak przeprowadzonego audytu jest szczegółowy raport, dzięki któremu można dowiedzieć się, ile się zarobi na energii ze słońca.

Intencją Duona jest promowanie ogniw słonecznych i alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Jak twierdza specjaliści z tej firmy w ostatnim czasie wokół fotowoltaiki panuje olbrzymi chaos. Wciąż nie wiadomo, jak docelowo ma wyglądać rządowy system wsparcia dla osób, które zdecydują się zainwestować w zakup paneli słonecznych. W dodatku, program Prosument nie działa tak, jak tego oczekiwano. Ta sytuacja nie sprzyja temu, aby w Polsce zapanowała moda na energię ze słońca.

Chcąc zmienić coś w tym temacie Duon rozpoczął tworzenie darmowych audytów fotowoltaicznych. Darmowa oferta firmy dedykowana jest w szczególności dla właścicieli domów, bliźniaków, szeregowców i tych osób, które chciałyby produkować w swoim zaciszu domowym ekologiczną energię ze słońca. Audyt za darmo pozwoli określić co oznacza taka instalacja paneli słonecznych na budynku, ile kosztowałby zakup paneli na dch, komu i za ile mozna sprzedać wyprodukowaną w ten sposób energię elektryczną oraz czy energia z ogniw fotowoltaicznych sprawi, ze nie będzie trzeba płacić już swojemu dostawcy prądu?

Darmowy audyt fotowoltaiczny od Duona również pozwoli dowiedzieć się skąd pozyskać dofinansowanie i sprawdzić czy bez takiego dofinansowania inwestycja w ogniwa jest opłacalna.

Aby zamówić darmowy audyt fotowoltaiczny wystarczy przejść na dedykowaną stronę, wypełnić formularz znajdujący się na stronie i poczekać na kontakt pracownika, który umówi godzinę przeprowadzenia audytu. W formularzu należy podać podstawowe dane oraz wybrać z listy rodzaj posiadanego budynku.

Zamów darmowy audyt fotowoltaiczny info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo