Za darmo

Darmowy bezalkoholowy energetyk od Harnaś

loteria z darmowymi piwami harnaś

DYSKUSJA

Kolej na nową darmoszkę z Żabki. Tym razem za 1 żappsa można zgarnąć pierwszy w Polsce bezalkoholowy energetyk. Od Harnasia. I to za darmo!

Niedawno informowaliśmy o podobnej akcji w Żabce – darmowej puszce Coca Cola Zero za 1 żappsa. Tym razem do odebrania jest darmowy Harnaś 0%.

darmowy energetyk harnaś bezalkoholowy

Piwny Energetyk Harnaś 0,0% to innowacyjna odmiana bezalkoholowego trunku tej marki. Jest to nowa propozycja, która łączy w sobie delikatny smak jasnego piwa. Została pozbawionego jakichkolwiek procentów alkoholu i występuje z charakterystycznym posmakiem klasycznego napoju energetycznego. Napój ten cechuje się także mocnym działaniem pobudzającym. Zawiera identyczną ilość kofeiny, co popularne napoje o działaniu energetyzującym, czyli 32 mg/100 ml. Harnaś Piwny Energetyk 0,0% z uwagi na wysoką zawartość kofeiny dedykowany jest osobom powyżej 18 roku życia.

Darmowy energetyk można odebrać w Żabce. Aby to zrobić należy mieć zainstalowaną aplikacje Żabki i być uczestnikiem programu lojalnościowego. Należy na swoim końcie mieć przynajmniej 1 punkt czyli 1 żappsa oraz potwierdzić numer telefonu przypisany dla konta.

darmowe energetyki w żabce jak odebrać kupon

Darmowa puszka napoju energetycznego Harnaś jest o pojemności 500 ml.

Aby odebrać darmowy energetyk Harnaś należy wziąć z półki puszkę napoju, aktywować kupon za 1 żappsa oraz zeskanować przy kasie aplikację.

Darmowe energetyki Harnaś rozdawane będą do 23 grudnia 2023 lub wyczerpania puli darmowych kuponów w aplikacji. Aktywacja kupnu nie gwarantuje rezerwacji napoju.

O marce Harnaś

Harnaś to piwo typu lager, które produkowane jest w Polsce przez koncern Carlsberg Polska SA w Browarze Okocim. Harnaś sponsoruje wiele imprez i wydarzeń, chociażby logo piwa widnieje na koszulkach klubu piłkarskiego Widzew Łódź od 2006 roku.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Hej Piotrze gdzie tego szukać w aplikacji żabki ?

    1. @Paweł od razu na ekranie głównym na górze powinno być widoczne obok opcji wymiany żappsów.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo