Za darmo

Darmowy bezalkoholowy energetyk od Harnaś

loteria z darmowymi piwami harnaś

Kolej na nową darmoszkę z Żabki. Tym razem za 1 żappsa można zgarnąć pierwszy w Polsce bezalkoholowy energetyk. Od Harnasia. I to za darmo!

Niedawno informowaliśmy o podobnej akcji w Żabce – darmowej puszce Coca Cola Zero za 1 żappsa. Tym razem do odebrania jest darmowy Harnaś 0%.

darmowy energetyk harnaś bezalkoholowy

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Piwny Energetyk Harnaś 0,0% to innowacyjna odmiana bezalkoholowego trunku tej marki. Jest to nowa propozycja, która łączy w sobie delikatny smak jasnego piwa. Została pozbawionego jakichkolwiek procentów alkoholu i występuje z charakterystycznym posmakiem klasycznego napoju energetycznego. Napój ten cechuje się także mocnym działaniem pobudzającym. Zawiera identyczną ilość kofeiny, co popularne napoje o działaniu energetyzującym, czyli 32 mg/100 ml. Harnaś Piwny Energetyk 0,0% z uwagi na wysoką zawartość kofeiny dedykowany jest osobom powyżej 18 roku życia.

Darmowy energetyk można odebrać w Żabce. Aby to zrobić należy mieć zainstalowaną aplikacje Żabki i być uczestnikiem programu lojalnościowego. Należy na swoim końcie mieć przynajmniej 1 punkt czyli 1 żappsa oraz potwierdzić numer telefonu przypisany dla konta.

darmowe energetyki w żabce jak odebrać kupon

Darmowa puszka napoju energetycznego Harnaś jest o pojemności 500 ml.

Aby odebrać darmowy energetyk Harnaś należy wziąć z półki puszkę napoju, aktywować kupon za 1 żappsa oraz zeskanować przy kasie aplikację.

Darmowe energetyki Harnaś rozdawane będą do 23 grudnia 2023 lub wyczerpania puli darmowych kuponów w aplikacji. Aktywacja kupnu nie gwarantuje rezerwacji napoju.

O marce Harnaś

Harnaś to piwo typu lager, które produkowane jest w Polsce przez koncern Carlsberg Polska SA w Browarze Okocim. Harnaś sponsoruje wiele imprez i wydarzeń, chociażby logo piwa widnieje na koszulkach klubu piłkarskiego Widzew Łódź od 2006 roku.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Hej Piotrze gdzie tego szukać w aplikacji żabki ?

    1. @Paweł od razu na ekranie głównym na górze powinno być widoczne obok opcji wymiany żappsów.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo