PromocjeZa darmo

Darmowy bilet do Multikina od Goodie

darmowe bilety do multikina - kupony

Niedawno informowaliśmy Was o promocjach w serwisie Goodie, w której można otrzymać darmową kasę za rejestracje. Tym razem na podobnych zasadach została uruchomiona akcja promocyjna Goodie, w której otrzymać można darmowy bilet do Multikina na film 2D.

Aby zdobyć darmowy bilet należy spełnić 2 warunki:

1. Zarejestrować się w serwisie Goodie
2. Znajdź ofertę z kodem klikając w kafelek Halloween na głównym ekranie aplikacji, od godz. 14:00.
3. Wyświetl kod na bilet.
4. Zrealizuj kod na stronie Multikina kupując bilet.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocja Multikina i Goodie trwa tylko do 31 październik 2019 roku, od godziny 14:00. Pula darmowych biletów to 100 sztuk. Kto pierwszy ten lepszy!

O kinach Multikino

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami.

O Goodie

Goodie to aplikacja zakupowa na telefony z systemem Android i IOS zbierająca zniżki oferowane przez sklepy internetowe, stacjonarne oraz galerie handlowe. Z goodie można także wygodnie przeglądać gazetki promocyjne znanych marek.

Darmowy bilet do kina - rejestracja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje