Za darmo

Darmowy błyszczyk Beauty Shine Vollare w Glamour

darmowe próbki w czasopismie glamour

DYSKUSJA

W kwietniowym wydaniu Glamour można znaleźć Beauty Shine Vollare – błyszczyk do ust.

Dodatek do gazety Beauty Shine Vollare to błyszczyk do ust który nie tylko daje piękny połysk ale także nawilża i pielęgnuje. Pięknie pokrywa usta które wyglądają gładko i ponętnie. Cena takiego kosmetyku w drogierii to około 15 PLN.

Natomiast wydanie Glamour z dodatkiem to koszt 9 PLN. Dodatek z błyszczykiem znajduje się w kwietniowym wydaniu Glamour nr 4/2021.

Bohaterkami kwietniowego wydania Glamour są Karolina Gilon Official, Joanna Jedrzejczyk i Carla Fernandes – ambasadorki kampanii marki PUMA SHE MOVES US – przekonują, że wspierając się nawzajem mamy większą moc.

O magazynie Glamour

Glamour to luksusowy miesięcznik dla młodych kobiet, którego redaktorem naczelnym jest Anna Jurgaś. Wydawany jest na całym świecie i specjalizuje się w dziedzinie mody i urody. Jest także swoistym przewodnikiem po nowoczesnym stylu życia. Prezentuje i kreuje trendy. W równych proporcjach przygotowuje dla czytelniczek inspiracje i propozycje zakupowe. Glamour śledzi i opisuje najgorętsze trendy społeczne, publikuje rozmowy z osobami o ciekawych poglądach, przedstawia subiektywny wybór propozycji kulturalnych. Nakład czasopisma wynosi 180 000 sztuk.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo