Darmowe próbkiZa darmo

Darmowy brelok z kodem QR

damowe gadżety - breloki od moje to

DYSKUSJA

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek coś zgubić? Pamięć ludzka potrafi być zawodna i czasem ciężko może być z przypomnieniem sobie sytuacji, gdzie został zostawiony dany przedmiot.

Jak mówi słynne prawidło – zgubioną rzecz znajdziesz w ostatnim miejscu, w którym będziesz szukać. Są jednak prostsze sposoby na zabezpieczenie swoich cennych rzeczy np. kluczy. Alternatywą może być chociażby serwis Moje.to , którym można stworzyć etykiety składające się z kodów QR.

Tego rodzaju etykiety są odpowiednio zabezpieczone, zapewniają anonimowość i pozwalają także na dodawanie dowolnych notatek do zarejestrowanych kodów. Można skorzystać z tej opcji, aby zapamiętać link do instrukcji, dane do faktury lub inne informacje. Informacje te mogą być aktualizowane w dowolnym momencie.

Normalna cena za naklejkę 3D to 7 PLN, a grawerowany laserowo brelok – 30 PLN. Zestaw 12 naklejek to 5 PLN. Brelok klasyczny to koszt 10 PLN.

Jeśli jednak chcecie przetestować usługę Moje.to i otrzymać darmowy gadżet z indywidualnym kodem QR to jest na to szansa. Wystarczy zarejestrować się w serwisie Moje.To i po zalogowaniu kliknąć w zakładkę „gratis”. Wówczas otworzy się formularz, w którym należy podać swoje dane adresowe. Darmowy brelok zostanie przesłany na wskazany adres całkowicie za darmo. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów korzystając z okazji.

Darmowy gadżet z kodem QR info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Oni naklejki daja za rejestracje, a nie brelok

  2. jak oni naklejki za rejestracje rozdają a nie breloki

  3. wprowadzanie ludzi w błąd zeby tylko konto tam założyc a potem ci wysyłają owszem ale jakies naklejki nie brelok !

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki