PromocjeZa darmo

Darmowy burger Whooper od Burger King

darmowe hamburgery w Burger king

DYSKUSJA

Burger King rozdaje darmowe burgery! Ta wiadomość niemal mnie zelektryzowała, gdyż uważam, że to jeden z lepiej smakujących fast foodów w Polsce.

Jak odebrać darmowego Whoopera w Burger King? Sposób jest prosty. Do końca miesiąca czyli do 30 kwietnia 2021 trwa w Burger King promocja, w której za zakupy za minimum 29 PLN i opłacone przy kasie można otrzymać voucher uprawniający do odebrania darmowego burger Whooper.

Okazja obowiązuje tylko do zamówień składanych przy kasie. Dodatkowo można w aplikacji Burger King aktywować kupony, które łączą się z tą promocją.

Jeśli spełni się warunki promocji, przy kasie otrzyma się od kasjera specjalny voucher:

darmowy burger whooper w burger king

O Burger King

Burger King to sieć barów szybkiej obsługi typu fast food specjalizująca się głównie w burgerach, frytkach, zimnych napojach. Najbardziej znanym produktem jest burger Whopper, który jest już jednym z symboli popkultury. Pierwszy bar Burger King został otwarty w 1954 r. w Miami, na Florydzie. W Polsce znajduje się blisko 50 barów Burger King, które zlokalizowane są w 20 największych miastach.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. super burger’s

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje