Za darmo

Darmowy całun turyński

darmowe gadżety - darmowy medalik matki boskiej fatimskiej

Tym razem dość nietypowa akcja. Dla tych bardziej religijnych. A więc możliwość zamówienia całunu turyńskiego. Rzecz jasna nie oryginalnego, a jego wiernej kopii.

Czym jest właściwie całun turyński? Całun Turyński to prostokątny płat płótna o wymiarach 436 centymetrów na 110 centymetrów, w który po zdjęciu z Krzyża zostało owinięte ciało Jezusa Chrystusa. Ta cenna relikwia zawiera wizerunek zbawiciela utrwalony przez tajemniczą energię podczas Zmartwychwstania oraz ślady potu i krwi wylanych w trakcie Świętej Męki. W oparciu o nie możemy odczytać historię ostatnich dni życia Chrystusa, od aresztowania do śmierci na Krzyżu.

O samym całunie turyńskim napisano wiele książek, zrobiono liczne filmy dokumentalne. Powstało nawet określenie nauki interdyscyplinarnej zajmującą się badaniem tej relikwii. To syndologia, słowo pochądzące od greckiego sindon, czyli całun. Pierwsza syndologiczna konferencja naukowa odbyła się latem 1939 w Turynie. Przeprowadzono także wiele badań naukowych. Budzi także kontrowersje. Za autentycznością całunu świadczy też to, że rany od gwoździ widnieją na nadgarstkach. Z kolei największe wątpliwości budzi sposób, w jaki utrwalił się na płótnie wizerunek mężczyzny. Badania prowadzone przez Waltera McCrone’a w latach 70. i 80. nie wykryły na całunie substancji organicznych. Natomiast badania metodą datowania radiowowęglowego adania stwierdziły niezależnie od siebie, że płótno powstało między 1260 a 1390 r.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Co ważne – kościół katolicki ani inne chrześcijańskie Kościoły i związki kościelne nie określają, czy jest to naprawdę całun, w który owinięto Jezusa Chrystusa. Zostało to zostawione osobistym osądom wierzących.

W związku z powyższym, jeśli i wy chcecie posiadać wierną kopię całunu w swoim domu, możecie zamówić bezpłatną tkaninę z takim wizerunkiem. Razem z tkaniną otrzymuje się folder na temat całunu turyńskiego.

Aby otrzymać darmowy całun turyński należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz. Należy w nim podać podstawowe dane adresowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail, adres zamieszkania. Po przesłaniu formularza należy potwierdzić zamówienie klikając odpowiedni link w wiadomości przesłanej na adres e-mail. Sam gadżet jak i przesyłka są bezpłatne.

Całun turyński za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo