Za darmo

Darmowy cheeseburger od KFC

Kupon KFC 2023 na darmową kanapkę

KFC wystartowało z najnowszą promocją, w której do każdego złożonego zamówienia online można zgarnąć darmową kanapkę. Jakie są warunki? Poniżej przedstawiamy analizę promocji KFC.

Aby odebrać darmowego cheeseburgera w KFC należy spełnić jeden warunek – dokonać zamówienia online na stronę KFC Web Order. Wówczas po zrealizowaniu zamówienia KFC automatycznie prześle SMS kod na darmową kanapkę. Kod będzie można wykorzystać przy okazji kolejnego zamówienia na stronie KFC.

darmowy cheeseburger kfc

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby odebrać kupon na darmowe chceeseburgera w KFC należy:
1. Przejść na stronę KFC Web Order
2. Złożyć zamówienie online
3. Kupon na darmowego burgera zostanie wygenerowany automatycznie i wysłany SMS na podany w zamówieniu numer telefonu komórkowego.

O Cheeseburgerze KFC

Cheeseburger dostępny w KFC to chrupiąca bułka wypełniona soczystą polędwiczką z kurczaka z ketchupem i musztardą. Do tego złocisty ser cheddar oraz wyśmienite pikle. Cena standardowa kanapki to 9,99 PLN. Cheeseburger waży 125 gram i posiada 1298 kcal.

O KFC

KFC to międzynarodowa sieć restauracji, która obecnie tylko w samej Polsce posiada już 200 punktów gastronomicznych. Pierwsza restauracja Kentucky Fried Chicken powstała w USA i została założona przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders.

Odbierz darmowego cheeseburgera info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo