Za darmo

Darmowy cheeseburger od KFC

Kupon KFC 2023 na darmową kanapkę

DYSKUSJA

KFC wystartowało z najnowszą promocją, w której stacjonarnie można zgarnąć kanapkę za przysłowiową złotówkę. Jakie są warunki? Poniżej przedstawiamy analizę promocji KFC.

Promocja KFC związana jest z wypełnieniem ankiety. W ramach podziękowania KFC udostępnia kod na cheeseburgera za 1 PLN. Jak się okazuje kod jest dla każdego taki sam: „ANKIETAKFC”.

Cheeseburgera za 1 PLN można odebrać tylko stacjonarnie wpisując kod w terminalu płatniczym / kiosku.

Promocja obowiązuje do 30 listopada 2023 r.

Aby odebrać darmowego cheeseburgera KFC należy:
1. Udać się do KFC złożyć stacjonarnie zamówienie.
2. Podać w kiosku kod „ANKIETAKFC”.
3. Cena zostanie zmniejszona do 1 PLN.
4. Złożyć zamówienie, opłacić i odebrać zamówienie.
5. Smacznego!

O Cheeseburgerze KFC

Cheeseburger dostępny w KFC to chrupiąca bułka wypełniona soczystą polędwiczką z kurczaka z ketchupem i musztardą. Do tego złocisty ser cheddar oraz wyśmienite pikle. Cena standardowa kanapki to 9,99 PLN. Cheeseburger waży 125 gram i posiada 1298 kcal.

O KFC

KFC to międzynarodowa sieć restauracji, która obecnie tylko w samej Polsce posiada już 200 punktów gastronomicznych. Pierwsza restauracja Kentucky Fried Chicken powstała w USA i została założona przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders.

Odbierz darmowego cheeseburgera info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo