Za darmo

Darmowy cień do powiek Nivea Pure & Natural

darmowe kosmetyki nivea

Trwa rekrutacja do darmowego testowania kosmetyków do makijażu. Tym razem można otrzymać do testów cień do powiek Nivea Pure & Natural.

Wiedzieliście, że Nivea ma w swojej ofercie także kolorowe kosmetyki? Pula darmowych kosmetyków do makijażu to 500 produktów. Jest to kolejne testowanie tych kosmetyków, ponieważ wcześniejsza rekrutacja odbywała się w marcu tego roku.

Same cienie do powiek Nivea Pure & Natural, które można przetestować za darmo to produkty do makijażu. Cienie są łatwe w aplikacji i całkiem dobrej jakości (dobrze napigmentowane). Według testerek poprzedniej edycji cienie spokojnie wytrzymują 8 godzin bez żadnych poprawek i nie załamują się na powiece.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jeśli zatem chcielibyście przetestować za darmo kosmetyki kolorowe Nivea, należy dołączyć do internetowej społeczności Toluna. Można to zrobić tutaj. Rekrutacja do bezpłatnego testowania trwa do 15 sierpnia 2016 r.

Po rejestracji należy przejść do sekcji testowanie produktów i wybrać produkt, który chcemy otrzymać. W tym wypadku należy kliknąć na odnośnik „Cień do powiek Nivea Pure & Natural”.

Darmowe kosmetyki do makijażu Nivea info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

2 Komentarze

  1. Chętnie przetestuję! :)

  2. Ja tesz chetnie przetestuje

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo