Darmowe próbki

Darmowy Discovery Kit z próbkami perfum od Sommelier du Parfum

DYSKUSJA

Sommelier du Parfum rozdaje za darmo zestawy z próbkami perfum. To tak zwany Discovery Kit. Pomóż stworzyć nowy zapach i zdobądź próbki – to łatwe i warte zachodu!

Tworzenie perfum wymaga testowania dziesiątek kombinacji zapachowych, aby ostatecznie wybrać tylko tą jedną jedyną, najlepszą.

Perfumiarze z prestiżowego domu perfumeryjnego Sommelier du Parfum potrzebują pomocy, aby upewnić się, że są na właściwej drodze w stworzeniu perfum idealnych. Stworzyli specjalną ankietę, dzięki której na podstawie opinii recenzentów mogą wybrać takie perfumy, które mogą być noszone przez miliony ludzi na całym świecie.

zaproszenie do wypełnienia ankiety Sommelier du Parfum na discovery sample kit

Wraz z próbkami otrzymasz kod QR prowadzący do ankiety dotyczącej perfum (skojarzenia z ideami, kolorami itp.). Cztery godziny po spryskaniu otrzymasz drugą ankietę. Wypełnienie obu ankiet zajmie około 20 minut.

Odbierz Discovery Kit z próbkami Sommelier du Parfum

Aby otrzymać swój zestaw przejdź na dedykowaną stronę, a następnie wybierz opcję „Apply Now” lub „Prześlij wniosek teraz„. Zostaniesz przekierowany do landingpage z formularzem i ankietą w języku angielskim. Należy całość uzupełnić swoimi danymi, a zestaw Discovery Kit zostanie wysłany na wskazany adres.

zestaw próbek perfum sommelier du parfum

Po trzymaniu próbek z zestawu odkrywczego zostaniesz poproszony o zrecenzowanie zapachów, a za swój czas otrzymasz kartę podarunkową, do sklepu. Czy warto? Myślę, że tak. Szczególnie, że same próbki i ich wysyłka są bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Promocja kończy się w poniedziałek 26 sierpnia, 2024 .

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki