PromocjeZa darmo

Darmowy dostęp do Deezer od Pringels

darmowe gadżety od pringles

Pringels wystartował z dość ciekawą i korzystną promocją. Szczególnie dla melomanów, którzy korzystają z serwisów streamingowych jak Spotify czy Deezer.

Otóż, w aktualnej promocji Pringels, za zakup ich produktów można otrzymać aż 4 miesiące darmowego dostępu do muzyki w wersji premium w serwisie Deezer. Aby otrzymać darmowy dostęp należy zakupić 3 puszki Pringels. Należy z ich spodzie odczytać specjalny kod promocyjny, który należe zarejestrować na dedykowanej stronie.

Po wprowadzeniu 3 unikalnych kodów zostanie wygenerowany kod dostępowy do Deezer Premium uprawniający do korzystania z serwisu przez 4 miesiące.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Czy udział w promocji opłaca się? Myślę, że tak. Szczególnie, że 1 miesiąc Deezer premierum to koszt 19 PLN, a zakup 3 paczek Pringels to ok. 21-24 PLN. Więc po pierwszym miesiącu korzystania z Deezera cała inwestycja się zwraca.

Promocja trwa do 28 lutego 2019 r.

Uwaga: Kody Deezer należy wykorzystać do 28 lutego 2019 r. Wymagana jest ważna karta debetowa lub kredytowa, którą należy podać podczas rejestracji. Jeśli nie anulujesz subskrypcji na koniec 4-miesięcznego bezpłatnego okresu, zostanie automatycznie pobrana pełna miesięczna opłata za subskrypcję Deezer Premium+. W promocji nie mogą brać udziału obecni posiadacze subskrypcji Deezer Premium+ oraz osoby, które posiadały subskrypcję Deezer Premium+ w przeszłości. Dlatego przed skorzystaniem z promocji warto założyć nowe konto.

O marce Pringles

Światowej sławy chipsy Pringles zostały stworzone w 1956 roku dzięki Aleksandrowi Liepi, który był chemikiem z zawodu. Ciężka praca opłaciła się i październiku 1968 chipsy Pringles zostały zaprezentowane w USA. Zakrzywiony kształt chipsów także jest jedną z wyróżniających cech chispów Pringles. W 2009 roku World’s Food przyznał Pringles najpopularniejszymi chipsami na świecie. W 2011 roku Diamond Foods Inc. kupił markę za 2.35 miliardów dolarów.

4 miesiące Deezer za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje