Za darmo

Darmowy dostęp do TVN24 GO dla klientów T-mobile

darmowy abonanemt do tvn player

Klienci T-mobile po raz kolejny mogą być ukontentowani. Niedawno pisaliśmy o darmowych pakietach internetu, które można aktywować w ramach Happy Friday. Tym razem kolejne gratisy od T-mobile.

T-mobile dla swoich klientów przygotował darmowy dostęp premium do zasobów TVN24 GO. Promocja jest dostępna dla abonentów indywidualnych oraz osób korzystających z ofert na kartę lub MIX do 14 kwietnia 2020 r.

Czym jest TVN24 GO?

TVN24 GO to nowa usługa stacji TVN24, która umożliwia dostęp do wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki nowej usłudze każdy może poznać najświeższe informacje i śledzić transmisje najważniejszych wydarzeń, gdziekolwiek się jest. I to przez całą dobę. Aplikacja umożliwia oglądanie TVN24 na ekranie swojego smartfona, komputera i telewizora.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Zobacz także: Aktywuj darmowy dostęp do TVN Player na 30 dni za darmo. Szczegóły

Na platformie dostępne są także pełne odcinki programów informacyjnych i publicystycznych, takich jak „Fakty”, „Fakty po Faktach”, „Kropka nad i”, „Rozmowa Piaseckiego”, „Czarno na białym”, „Superwizjer” i wiele innych. Możesz także zobaczyć pełne wydania programów specjalnych.

Usługa umożliwia także dostęp do bogatej biblioteki programów na żądanie. Jest także udostępniona opcja catch-up, dzięki której można przeglądać 7 dni wstecz wszystkie transmisje na kanałach TVN24 i TVN24 Bis.

Jak aktywować voucher TVN24 GO?

Po aktywacji promocji otrzymuje się voucher, których upoważnia do aktywacji dostępu do TVN24 GO na 30 dni. Przed końcem abonamentu warto pamiętać o rezygnacji z subskrypcji. W innym wypadku zostanie pobrana opłata za następny miesiąc w wysokości 10 PLN.

Promocyjną usługę TVN24 GO można aktywować w aplikacji Mój T-mobile na swoim smartfonie.

1. Wejdź na stronę go.tvn24.pl/mój-kod i wpisz otrzymany kod dostępu
2. Zaloguj się lub załóż nowe konto w serwisie
3. Zatwierdź kod dostępu, klikając „DALEJ”
4. Zaakceptuj wymagane zgody
5. Wprowadź dane swojej karty płatniczej i kliknij w przycisk „REJESTRUJ KARTĘ”. Opłata z karty zostanie pobrana przy przedłużeniu, za 30 dni. W każdej chwili możesz wyłączyć płatności automatyczne.
6. Aktywuj voucher poprzez kliknięcie „AKTYWUJĘ”
7. Potwierdzenie pomyślnej aktywacji vouchera zostanie wyświetlone na ekranie.

O T-mobile

T-mobile to międzynarodowy koncern telekomunikacyjny, który działa w Europie i USA. Właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. W Polsce firma działa na podwalinach sieci komórkowej Era GSM, którą przejęła w 2011 roku.

O TVN

TVN to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego koncernu medialnego Discovery, którego programy inspirują, edukują i bawią widzów na całym świecie. TVN posiada bogatą ofertę programów i produktów online: Metro, TVN, Player, TVN24, Food Network, TLC, HGTV, TVN Turbo, Discovery, TVN Style, TTV, TVN 7 i inne.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Fajna rzecz dla osób, które nie mają telewizji, a chca byc na bieżaco.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo