Za darmo

Darmowy dostęp do usługi WP Pilot

darmowa usługa telewizji internetowej wp pilot od wirtualna polska

DYSKUSJA

Słyszeliście o usłudze Wirtualnej Polski – WP Pilot? Ja też nie, a przynajmniej do dziś. Jeśli intryguje Was to tak samo jak mnie i chcielibyście przetestować taką usługę za free to jest właśnie ku temu idealna sposobność.

Jesteś poza domem i omijają Cię ulubione programy? Nie masz dostępu do telewizji w domu, a chcesz zobaczyć nowy serial? By oglądać telewizję, potrzebujesz tylko swojego telefonu lub innego ulubionego urządzenia i internetu. By skorzystać z WP Pilot, załóż konto, podając swój adres mailowy – trwa to dosłownie 2 min i już możesz oglądać!

Dzięki WP Pilot można oglądać atrakcyjne transmisje sportowe na ekranie telewizora, komputera, smartfona czy tabletu. WP Pilot to jednym słowem telewizja bez abonamentu, zobowiązań i dostępna wszędzie tam, gdzie jesteś. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w czasach szybkiego dostępu do Internetu, gdzie do korzystania z usługi wystarczy smartfon, komputer lub telewizor, by oglądać ulubione programy.

WP Pilot zapewnia dość bogatą ofertę dostępnych programów. Jest ich łącznie ponad 80 kanałów – w tym wszystkie cztery kanały Eleven Sports.

Do wyboru jest kilka pakietów. Najdroższy kosztuje 54,99 PLN a najtańszy 19,90 PLN. Jest też opcja bezpłatna – startowa, która oferuje możliwość oglądania 28 kanałów bez żadnych opłat w jakości HD, z dodatkowymi reklamami. Co ciekawe, z usługi WP Pilot można korzystać także poza granicami Polski, na terenie UE.

Obecnie za nową rejestrację WP Pilot daje 7 dni darmowego dostępu do 100 kanałów wchodzących w pakiet podstawowy.

Zagłosuj w plebiscycie Top Seriale 2024 i odbierz kupon do WP Pilot

Jest też inny sposób aby uzyskać darmowy dostęp do pakietu podstawowego na WP Pilot. Wystarczy oddać głos w plebiscycie Top Seriale 2024, którego jednym z patronów medialnych jest Wirtualna Polska.

Głosowanie kończy się 20 lutego 2024 r.

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać kupon na darmowy dostęp do usługi premium WP Pilot na 30 dni oraz dodatkowe kupony rabatowe (do serwisu z audiobookami Audioteka) należy przejść do dedykowanego serwisu związanego z plebiscytem. Następnie należy wybrać interesującą nasz kategorię, wytypować najlepszy serial i zagłosować. Wybierając opcję „zagłosuj i odbierz nagrodę” otrzymuje się m.in. wygenerowany kod do aktywacji pakietu podstawowego WP Pilot.

Kupon aktywuje subskrypcję WP Pilot na 30 dni w pakiecie podstawowym bez reklam.

Przed końcem subskrypcji należy pamiętać o anulowaniu abonamentu. W innym wypadku zapłacimy opłatę za kolejny miesiąc.

Testowanie WP Pilot info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. W moim AppGallery nie ma prezentu od WP :/

  2. 3 Minuty reklamy na WP podczas kazdorazowego przelaczenia na kolejny program to juz chyba lekka przesada. Ogolnie, w naszej Telewizji jest to niestety typowe. Szkoda!
    Moze w koncu UE wezmie sie za ten „terror”
    Dziekuje za ten „darmowy prezent”

  3. Ja szukam kodow ,a nie beszczelnej niby darmowej telewizji od WP tam normalnie oglądac można ale gdy sie wykupi Pakiet i poszukuję kodow rabatowych na pakiety a nie beszczelnej reklamy WP PILOTA , który owszem jest darmowy , życze prezesom WP aby za każdym razem jak chcą wsiąść do swojego auta albo do windy w biurowcu , musieli obejrzeć 3:30 reklam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo