Za darmo

Darmowy ebook od Blanx

darmowa pasta do zębów blanx

Blanx rozdaje darmowe ebooki autorstwa Łukasza Wasilewskiego. Książkę, którą można pobrać całkowicie za darmo nosi tytuł „Oddawaj różdżkę Phong”.

Drukowana wersja tej książki kosztuje w Empiku 33 PLN. Dzięki Blanx można pobrać ją jednak za darmo. Książka ma 408 stron i została wydana w 2015 roku.

Książka Wasilewskiego to bezwstydny flitr romansu z komedią. Cechą charakterystyczną książki na pewno jest jej okładka- różowa, rzucająca się w oczy, z uwzględnionym w tle Pałacem Kultury i Nauki. Zosia, Tatiana i Natalia, trzy młode kobiety, każda z nich ma swoje życie, które mniej lub bardziej uwielbia. Zosia odnosi sukces, jako pisarka. Tatiana tajemnicza, wykorzystująca swoje piękno, a Natalia? Artystka, która ma pecha, bo nie mogę powiedzieć, że nie może znaleźć normalnego faceta. Po prostu ma pecha, że ciągle trafia na facetów, z którymi nie jest szczęśliwa. Na ich drodze życia pojawia się On, tajemniczy Szatyn, który nieźle namieszał w życiu tych trzech kobiet. Co z tego wynikło i czy wszystko skończyło się dobrze? O tym przeczytacie już w samej książce.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowy e-book dostępny jest w 3 formatach: pdf, mobi i epub. W pobranym pliku znajdują się także liczne grafiki i ilustracje.

O marce Blanx

Blanx to włoski producent profesjonalnych past wybielających i luksusowych preparatów do higieny jamy ustnej. Jedyna na rynku propozycja stanowiąca połączenie intensywnego działania wybielającego ze skuteczną profilaktyką stomatologiczną.

Pobierz darmowy ebook info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo