Za darmo

Darmowy egzemplarz gazety Skarb od Rossmann + próbki

darmowy skarb od rossmann

DYSKUSJA

Rossmann ma w Polsce ponad 1700 sklepów w 400 miastach. Odwiedzając jeden z nich , możecie odebrać darmowy egzemplarz gazety Skarb. A jak się okazuje – otrzymać przy okazji zestaw próbek.

Magazyn Skarb to miesięcznik lifestyle’owy wydawany przez Ringier Axel Springer Polska. Jest to bezpłatne czasopismo kolportowane na terenie drogerii Rossmann w całej Polsce. Nakład wydawnictwa to 500 tysięcy egzemplarzy i przeważnie liczy ok. 120-140 stron. Skarb wydawany jest w Rossmannie od 2003 r. i jest to bezpłatny kwartalnik dostępny w każdej drogerii Rossmann

Miesięcznik zawiera porady dotyczące urody, zdrowia, wychowania dzieci, budowania relacji partnerskich, psychologii, a także wywiady z gwiazdami i ciekawymi osobowościami, reportaże o kobietach, ich życiu i problemach. Pismo doradza też jak wybierać kosmetyki.

Darmowy egzemplarz Skarbu można podobno odebrać także w kioskach Ruchu. Warto wspomnieć również, że redaktor naczelną darmowego magazynu Skarb jest Agata Młynarska. Pełni ona tę funkcję od połowy 2013 roku.

Zmiany zmiany zmiany

Do 2019 roku Skarb wydawany był przez Agorę jako miesięcznik, a Rossmann był partnerem tego czasopisma. Obecnie pismo Skarb zmieniło nieco format i stało się kwartalnikiem

Aktualny numer Skarb z próbkami

Aktualne wydanie czasopisma Skarb to 1/2024.  Jak się okazuje – odbierając go przy kasie i skanując kartę programu lojalnościowego Rossmann można otrzymać przy okazji dodatkowo darmowe próbki.

W najnowszym wydaniu Skarb na 2024 można przeczytać o nowej misji Rossmanna. Znaleźć można także szereg artykułów poświęconym urodzie i codziennym rytuałom. Wewnątrz czasopisma znaleźć można także „mapę festiwalów” Rossmanna i zestawienie smacznych karm dla naszych pupili.

Najnowsze wydanie Skarb z otrzymanymi próbkami prezentuje się w następujący sposób:

próbki rossmann skarb 2024

Próbki otrzymane przy odbieraniu magazynu Skarb w Rossmann

 

Próbki, które w tym wypadku zostały wydane do czasopisma to:

  • Próbka serum Garnier Vitamin C
  • Próbka płynu do płukania tkanin Perwoll
  • Próbka pasty do zębów Jordan Gum Protector
  • Próbka saszetki zapachowej do szafy Pachnąca Szafa Słoneczne Popołudnie
  • Próbka perfum Jennifer Lopez Limitless

Otrzymaliśmy informację, że próbki do czasopisma wydawane są losowo i zależą przede wszystkim od dostępności w sklepie. Oczywiście może zdarzyć się, że próbek dana drogeria nie posiada na stanie lub zostały już wszystkie wydane. Warto zapytać i porozmawiać na ten temat z obsługą.

Największa sieć drogeryjna w kraju jest także wydawcą jednego z najpopularniejszego portalu doradczego Rossnet, który odnotowuje 4,5 miliona odsłon miesięcznie. Możecie tam zapoznać się z różnego rodzajami poradami oraz wszystkie wydania online magazynu Skarb. Jeśli dbacie o środowisko i nie lubicie makulatury, zapraszam tutaj #1.

Przeczytaj online

O Rossmann

Rossmann Polska należy do grupy kapitałowo-zakupowej tworzonej przez Rossmann GmbH oraz A.S. Watson. W jej skład wchodzi ponad 11 000 drogerii w 33 krajach Europy i Azji. Grupa zatrudnia łącznie ponad 100 000 pracowników. Logo Rossmanna to wpisany w literę „o” Centaur – pół-koń, pół-mężczyzna. Znak ten jest również wizualizacją nazwiska założyciela i właściciela firmy (Ross – rumak, Mann – mężczyzna). W Polsce Rossmann działa od 1993 roku. Asortyment obejmuje 16 000 produktów. Są to zarówno produkty renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. Oprócz towarów typowo drogeryjnych Rossmann sprzedaje także m.in. napoje, słodycze i herbaty. W niektórych sklepach kupić można również książki i wina.

Skarb online info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Bardzo lubię wasze czasopismo Skarb Jest dużo ciekawych artykułów o zdrowiu urodzie ..prawie o wszystkim zawsze robię zakupy w sklepach Rosman miła obsługa profesjonalne doradztwo w zakupach … chciałabym dostawać czasopismo..do Domu nawet za opłatą.pozdraeiam wszystkie Miłe Panie w sklepie Rosman..

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo