CashbackZa darmo

Darmowy ekspres do kawy Delta od Biedronka [promocja cash back]

testowanie produktów biedronka

DYSKUSJA

Biedronka po raz kolejny zaskakuje. Kawa to coś na czym Biedronka zna się świetnie. Dla miłośników tego królewskiego napoju przygotowała teraz świetną propozycję.  Jakiś czas temu informowaliśmy Was o darmowym węglu czy piwie za pół darmo. Tym razem akcja dotyczy ekspresów kapsułkowych Delta z Biedronki. Można je kupić praktycznie za darmo, ale pod pewnymi warunkami.

Promocja Biedronki z darmowym ekspresem do kawy dotyczy ekspresu kapsułkowego Delta Q. Jak twierdzi producent, dzięki temu ekspresowi można odkryć perfekcyjny smak kawy. Jest to elegancki i prosty w obsłudze ekspres, który przygotuje kawę w zaledwie 30 sekund. Potrafi zaparzyć espresso i inne czarne kawy.

„Przy zakupie ekspresu marki Delta Q i dodatkowo innych produktów za 99 PLN klienci otrzymają vouchery o równowartości ekspresu do wykorzystania na zakupy w sieci Biedronka, na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji sprzętu – ze spieniaczem do mleka lub bez.”

darmowy ekspres do kawy delta w biedronce

 

System ekspresów kapsułkowych Delta, to absolutny światowy top – cieszy nas, że od kwietnia jest on dostępny w stałej ofercie Biedronki na wyłączność. Dzięki temu, klienci naszej sieci będą mieli możliwość cieszenia się wyśmienitą, świeżą kawą we własnym domu. Co najważniejsze, jest ona dostępna niemalże na wyciągnięcie ręki, bo kupić ją można w każdej z 1100 miejscowości, w której mamy sklepy. Dzięki temu powstaje największa sieć dystrybucji systemów kawy kapsułkowej w Polsce. W ten sposób idąc po zakupy na śniadanie, zawsze możemy mieć pewność, że kapsułki czekają na nas w sklepie – mówi Michał Gontarz, Dyrektor Handlowy w Jeronimo Martins Polska.

Sam ekspres do prawidłowego działania potrzebuje kapsułek do kawy. Do tej konkretnej rodziny ekspresów można zakupić kapsułki wyłącznie w sieci sklepów Biedronka. Pojawiają się też oferty kapsułek w dobrych cenach bezpośrednio na Allegro. Jest do wyboru kilka rodzajów. Opakowanie 10 sztuk kosztuje ok. 12-15 PLN. A w promocjach często poniżej 10 PLN.

Cena takiego ekspresu kapsułkowego Delta Q to 199 PLN i 299 PLN za wariant ze spieniaczem mleka. W promocji biorą obecnie udział ekspresy Delta ze spieniaczem mleka.

Ekspresy do kawy już czekają na swoich właścicieli. Niestety ich ilość, przynajmniej w Biedronkach w mojej okolicy jest mocno ograniczona (kilka sztuk na market):

ekspresy do kawy delta q za free

W promocji cash back biorą udział wszystkie ekspresy Delta Q ze spieniaczem mleka lub bez. Aby wziąć udział w promocji należy udać się do 25 maja 2024 wybranego sklepu Biedronka i zakupić ekspres Delta Q oraz zrobić zakupy innych produktów za 99 PLN (przykładowo warto zakupić od razu sobie zapas kapsułek za tę kwotę). W promocji można wziąć 1 raz. Można zakupić maksymalnie 1 ekspres Delta Q na kartę programu lojalnościowego. Należy posiadać kartę Moja Biedronka. Do wyboru są ekspresy w kolorze czarnym, białym i czerwonym.

darmowy ekspres delta z biedronki zakup

Kupując wybrany ekspres do kawy, przy kasie otrzymamy bonu o równowartości ekspresu do kawy, które można zrealizować przy okazji następnych zakupów w Biedronce. Obecnie Biedronka rozbija taki voucher na 3 mniejsze, które należy wykorzystać do 8 czerwca 2024 r. Tym razem voucher będzie w pełnej wartości co oznacza, że aby go zrealizować trzeba będzie później zrobić większe jednorazowe zakupy.

Czy taki zakup się opłaca? I tak i nie. Jeśli potrzebujesz ekspresu bo pijesz często kawę to tak. W każdym bądź razie biorąc udział w promocji otrzymujemy darmowy ekspres do kawy oraz możliwość odzyskania jego równowartości w przyszłych zakupach w Biedronce.

Bony drukują się przy kasie w formie „paragonu”. Ważne są do 8 czerwca 2024 r.

Maksymalnie można zakupić na jedną kartę Moja Biedronka 1 ekspres Delta.

O Delta Cafés

Firma Delta Cafés jest liderem na rynku portugalskim, gdzie jej historia sięga ponad 55 lat. Delta Cafés jest obecna również w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach. W Hiszpanii, Francji, Luksemburgu, Szwajcarii, Angoli, Brazylii i Chinach firma funkcjonuje w oparciu o spółki własne, a w pozostałych krajach model działania oparty jest o współpracę z lokalnymi dystrybutorami.
Od samego początku Delta Cafés zawsze stawiała na rozwój i budowę siły marki przez innowacje i rozwój sieci sprzedaży. Celem Delta jest stałe umacnianie pozycji lidera i otwarcie na nowe rynki – myśląc lokalnie działa globalnie. Dzięki temu jest w stanie zaspokajać potrzeby konsumentów na bardzo zróżnicowanych rynkach.O sklepach Biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci dyskontów w Polsce. Sklepy należą do Jeronimo Martins. Główne hasło reklamowe “codziennie niskie ceny” ma pokazywać, że Biedronka jest sklepem do robienia codziennych zakupów.

Promocja kończy się w sobota 25 maja, 2024 .

Darmowy ekspres do kawy info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
15
Lubię to
10
Kocham
3
Zmieszany
0
Wrr
5
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

12 Komentarze

 1. jakiś regulamin akcji lub link do strony z informacją o akcji? Na stronie biedronki nic o tym nie ma

  1. @Mat na ten moment nic jeszcze nie ma. Pewnie najpóźniej do jutra zaktualizują stronę. Wszystkie warunki, które znam zamieściłem w treści.

 2. „w każdym BĄDŹ razie” ?
  Serio?

 3. Oprócz ekspresu w biedronce także za darmo są kremy do twarzy, również w postaci bonów

 4. A czy potrzeba mieć kartę biedronki, czy wystarczy podać tylko numer telefonu?

  1. @Ewa trzeba podać numer karty lub ją zeskanować.

 5. Jak zrobic kawe z dodatkową ilością wody ?
  Bo jak mam tego bez spieniacza to wychodzi bardzo malo
  Prosze o odpowiedz

 6. Tu są pomylone dwie akcje. Po co mają się drukować bony jeżel i przy kasie mamy zapłacić jedynie za 15 opakowań kapsułek.

 7. Włączyć express, tryb normalny. Przytrzymać przycisk ulubionej kawy, poczekać aż przyciski zaczną migać i po wykonaniu żądanej ilości kawy w kubku – przycisnąć ponownie ten sam przycisk -co wprowadzi do pamięci ilość na kolejne kawy. Polecam instrukcję w razie pytań.

 8. Bony drukują się przy kasie w formie „paragonu”. Ważne są do 5 marca 2022 r. —- a nie 2023 ?

  1. @Paweł w aktualnej promocji ważne są do 24 maja 2023.

 9. […] Promocja przeznaczona jest dla klientów korzystających z karty skarbonka. Udając się do sklepu w dniu obowiązywania promocji można zakupić wybrane produkty promocyjne i otrzymać przy kasie równowartość zakupów w bonach zniżkowych na kolejne zakupy. Formuła jest znana i przetestowana przy okazji promocji w dyskontach Biedronka, gdzie można było zakupić w ten sposób za darmo ekspresy kapsułkowe Delta. […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback