PromocjeZa darmo

Darmowy energydrink V-power od Shell

promocje i darmowe gadżety na shell

Trwa wysyp promocji z gratisami. Niedawno informowaliśmy o darmowych szklankach od Lotos, a dziś kolejna akcja. Tym razem na stacjach Shell.

Shell rozdaje gratisowe napoje energetyczne V-power. Promocja trwa do 13 sierpnia 2017 r. lub do wyczerpania napojów w promocji. Jednak regulamin nie określa jaka ilość puszek drinków bierze udział w promocji i ile zostanie rozdanych za darmo.

Aby otrzymać darmową puszkę napoju energetycznego o pojemności 250 ml należy zatankować przynajmniej 25 litrów paliwa Shell V-Power. W promocji biorą udział następujące paliwa:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Shell V-Power
  • Shell V-Power Diesel
  • Shell V-Power Racing

Po zatankowaniu i przed lub po zapłacie należy przekazać kasjerowi informacje o chęci wzięcia udziału w promocji i odebrania puszki napoju energetycznego gratis.

O stacjach Shell

Shell to globalna i jednocześnie największa firma energetyczna i petrochemiczna, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach. Początek firmy datuje się na 1890, kiedy to wspierany przez króla holenderskiego – Wilhelma II Royal Dutch Petroleum Company zbudował swoją pierwszą platformę wydobywczą na Sumatrze. Shell działa w Polsce od 1992 roku i posiada obecnie ponad 400 stacji benzynowych, a znakiem charakterystycznym firmy jest stylizowana muszla małża.

Napój energetyczny gratis info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje